Vieniša dviejų vaikų motina yra viena iš daugelio žmonių, kuriems dėl didėjančių pragyvenimo išlaidų sunkiai sekasi susimokėti už būtiniausius daiktus.

REKLAMA

Vieną šeštadienį Rebecca Mohr buvo prekybos centre, kai suprato, kad neturi pakankamai pinigų susimokėti už visus pirkinius.

„Paėmiau tualetinio popieriaus, dribsnių ir keletą kitų daiktų“, – pasakė vieniša dviejų vaikų mama.

Šalia jos eilėje stovėjusi moteris išgirdo, ką ji pasakė, ir pasisiūlė jai padėti.

REKLAMA

„Negalėjau tuo patikėti. Buvau nepaprastai nustebinta nuostabaus ir atsitiktinio šios ponios geranoriško veiksmo. Aš ėmiau verkti, verkė ir už kasos sėdinti moteris.“

„Buvo labai malonu, kad kažkas tai padarė vardan manęs.“

Ponia Mohr sakė, kad jau kelis mėnesius sunkiai suduria galą su galu, tačiau tai buvo pirmas kartas, kai ji atsidūrė prie prekybos centro kasos ir negalėjo už viską susimokėti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].