Visais laikais riešutai buvo laikomi vaisingumo, išminties ir žinių simboliu. Skanius branduolius, pasislėpusius kietuose apvalkaluose, labai mėgo daugybė filosofų, herojų ir mąstytojų, ir tam buvo svarbi priežastis! Dabar jau žinome, kokie sveiki yra riešutai. Du ar trys riešutai per dieną per šešis mėnesius pagerins viso kūno  būklę – nuo ​​galvos plaukų iki kojų nagų. Na, o psichologai tikina, kad mėgstama riešutų  rūšis gali daug papasakoti apie patį žmogų.

REKLAMA

Kaip atlikti šį testą?

REKLAMA

Šis testas yra labai paprastas. Žmogaus prašoma pirmiausia pažvelgti į žemiau esantį paveikslėlį ir atsakyti, kurie riešutai jam labiausiai patinka. Atsakymas turi būti pateikiamas ne vėliau kaip po 10 sekundžių, nes priešingu atveju sąmonė nugalės pasąmonę, ir todėl negausime tikslių rezultatų.

Lazdyno riešutai

REKLAMA

Lazdyno riešutų mėgėjai dažniausiai yra kantrūs ir užsispyrę, o atkaklumą jie laiko pagrindine savo gyvenimo dorybe. O kaip gi kitaip: juk be atkaklumo nepavyks prasibrauti pro kietą lazdyno riešuto šarvą ir pasimėgauti skaniu ir maistingu branduoliu. Tokių riešutų mėgėjai niekada nesprendžia apie knygą pagal jos viršelį. Jiems yra svarbiausias žmogaus vidinis pasaulis.

REKLAMA

Graikiniai riešutai

Graikinius riešutus renkasi mąstytojai ir filosofai. Net senovėje išminčiai  atrado sąsajų tarp graikinio riešuto branduolio formos ir žmogaus smegenų formos. Tokio riešuto kevalas lengvai atsiveria, jei pritaikysite jėgą tinkamoje vietoje. Taigi, šių riešutų mėgėjai pasaulį dažniausiai suvokia kaip ypatingą galvosūkį.

REKLAMA

Žemės riešutai

REKLAMA

Žemės riešutai – paprastas delikatesas, kuris yra labai skanus ir maistingas. Šiuos riešutus dažniausiai renkasi žmonės, kurie moka tinkamai įvertinti smulkmenas. Žemės riešutų mylėtojas visada ras priežastį pasilinksminti. Jų  nepalaužia net ir sunkiausi išbandymai, o nepriteklius juos dar labiau sustiprina. Jis puikiai žino, kiek džiaugsmo gali suteikti paprastumas.

REKLAMA

Migdolai

Migdolus dažniausiai renkasi estetai ir grožio žinovai. Estetika jiems  yra labai svarbi, o grožį jie jaučia giliau nei kiti, bet ir neteisybė juos žeidžia daug labiau nei kitus. Tarp migdolų mėgėjų visada buvo daug menininkų, skulptorių, rašytojų  ir kitų kūrybingų žmonių.

REKLAMA

Anakardžiai

REKLAMA

Anakardžių mylėtojas gali atrodyti griežtas ir neprieinamas, tačiau neleiskite, kad jo išvaizda jus suklaidintų. Tiesą sakant, tokie žmonės dažniausiai būna gero būdo. Jie yra pasitikintys savimi, kuklūs ir geraširdžiai. Vis dėlto, nesusigundykite pasinaudoti jų gerumu! Apgautas anakardžių mylėtojas visada ras būdą, kaip tinkamai atsilyginti savo skriaudikui.

REKLAMA

Pistacijos

Pistacijų mėgėjai įsitikinę, kad viskas pasiekiama sunkiu darbu, tačiau jie tame nemato didelės problemos.  Pistacijų mėgėjai  dažnai būna tikri darboholikai, nes darbas jiems dažniausiai teikia džiaugsmą. Vis dėlto, jie taip pat yra įsitikinę, kad už sunkų darbą turi būti tinkamai atlyginta!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.