Mūsų šiandienos galvosūkis rimtai išprovokavo daugelį interneto vartotojų. Matote, tik labai nedaug žmonių iš pirmo žvilgsnio gali pastebėti klaidą. Ar jums pavyks tą padaryti? Tam turite tik 5 sekundes: jums reikia tarp daugybės skaičiaus 58 kopijų rasti skaičių 38. Laikas jau tiksi.

REKLAMA

Kaip matote pažvelgę ​​į aukščiau esantį paveikslėlį, ši užduotis ne be reikalo vadinama „dėmesingiausių žmonių galvosūkiu“. Tik labai dėmesingas žmogus gali greitai surasti paveikslėlyje esančią klaidą. Žinoma, praktika čia vaidina labai svarbų vaidmenį. Beje, kaip dažnai sprendžiate galvosūkius?

Verta paminėti, kad galvosūkių sprendimas yra puiki smegenų mankšta. Jei norite, kad jūsų smegenys galėtų įveikti net ir pačius didžiausius iššūkius, turite pakankamai dažnai treniruotis.

REKLAMA

Kiekviena protinė užduotis yra savotiškas hantelis. Tik dažnai praktikuodamiesi galite tapti sunkių svorių kilnotojais. Lavinti savo įgūdžius galite kasdien spręsdami galvosūkius.

Grįžkime prie šiandienos galvosūkio. Jau radote klaidą, tiesa? Jei ne, nenusiminkite. Juk kiekvienas turime savo galvosūkio sprendimo būdą. Beje, labai norėtume, kad savo naudojamu metodu pasidalintumėte komentaruose.

REKLAMA

Taigi, žemiau jūsų laukia atsakymas. Jei  vis dar ieškote skaičiaus 38, išbandykite šiuos veiksmus. Pabandykite vizualiai padalyti vaizdą į kvadratus. Taip turėsite daug daugiau galimybių greitai rasti atsakymą. Jei vis tiek nerandate skaičiaus 38, paprašykite savo šeimos narių pagalbos. Suvieniję jėgas galėsite kur kas greičiau rasti atsakymą.

REKLAMA

Kaip jau matote, skaičius 38 visą šį laiką buvo pačioje matomiausioje vietoje. Deja, ne visi sugebėjo jį rasti per 5 sekundes. Vis dėlto, esame įsitikinę, kad reguliarios treniruotės tai pakeis į gerąją pusę.  Ar šį kartą jums pavyko išspręsti galvosūkį?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].