Ar esate pasirengę išbandyti savo jėgas ir išspręsti šį galvosūkį? Daugybė interneto vartotojų pasidavė taip ir nesuradę teisingo atsakymo. Ar jūs būsite tas laimingasis, kuriam pavyks išspręsti šį galvosūkį? Atrodytų, kad nėra nieko paprasčiau, tačiau ar tikrai? Pabandykite rasti pyragaitį, kuris skiriasi nuo visų kitų.

REKLAMA

Verta paminėti, kad pyragaičiai, tiksliau, jų protėviai, buvo žinomi dar Senovės Egipte. Jau tada, III amžiuje prieš Kristų, vietos gyventojai kūrė ypatingus pyragus iš medaus ir riešutų. Tiesa, tai dažniausiai buvo auka dievams, o ne malonumas skrandžiui.

Tik viduramžių Europoje ir Azijoje atsirado reikšmingesnis šio deserto protėvis. Žinoma, šie pyragaičiai vis tiek skyrėsi nuo mūsų amžininkų. Faktas yra tai, kad to meto kepiniai buvo gana sudėtingo dizaino ir įmantriai papuošti. Tik visuomenės elitas galėjo sau leisti tokią prabangą. Vis dėlto, tokius saldumynus kuriantys konditeriai buvo labai vertinami.

REKLAMA

Šiandien populiarūs kepiniai pradėti kurti tik XIX amžiuje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Būtent čia atsirado pirmosios šokolado traškučių, „Oreo“ ir kitų desertų variacijos. Prasidėjus industrializacijai ir tobulėjant atitinkamoms technologijoms, pagaliau tokius saldumynus galėjo sau leisti visi visuomenės sluoksniai.

Įdomu tai, kad šiandien jau beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje galime įsigyti saldžių kepinių, be to, juos nesunkiai galime paruošti patys. Formų ir skonių pasirinkimas yra tiesiog begalinis: pyragas gali būti šokoladinis, riešutinis, kreminis, vaisinis, apvalus ar kvadratinis, jūsų mėgstamo personažo formos, ir t.t. Na, bet grįžkime prie šios dienos galvosūkio.

REKLAMA

Taigi, turime rasti kitokį pyragaitį. Tą padaryti gana sunku, bet tikrai įmanoma. Pakanka tiesiog sutelkti visą savo dėmesingumą ir budrumą. Juk skirtumas tarp desertų labai menkas. Ar jau radote? Jei taip, komentaruose pasidalinkite, per kiek laiko jums pavyko rasti atsakymą. Jei vis dar neradote kitokio deserto, nepasiduokite ir ieškokite toliau.

Nebuvo taip paprasta, tiesa? Pasirodo, vieno deserto papuošimas šiek tiek skiriasi nuo kitų. Esame tikri, kad jums jau pavyko rasti teisingą atsakymą. Ar ši užduotis jums buvo sunki? Kokius desertus mėgstate labiausiai?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].