Nustojau skalbti 40 laipsnių temperatūroje. Dabar žinau, kur darydavau klaidą

Atradome drabužių skalbimo būdą, kuris bus tikrai ekonomiškas. Taip skalbdami nesuksite galvos dėl sąskaitos už elektrą. Sužinokite, kaip reikia skalbti.

REKLAMA

Dažniausiai daugelis žmonių skalbia 40 laipsnių ir aukštesnėje temperatūroje. Deja, tam reikia, kad skalbimo mašina pašildytų vandenį, vadinasi, ji sunaudoja daugiau elektros energijos.

REKLAMA

Kaip skalbti drabužius?

Didelėje šeimoje skalbimo mašina būna įjungta beveik kiekvieną dieną. Nesunku įsivaizduoti, kiek tai kainuoja ir kiek mašina sunaudoja elektros ir vandens. Ypač kai temperatūra – 40 laipsnių! Todėl verta ieškoti būdų, kaip sutaupyti ir išlaikyti skalbimo kokybę. Kaip tai padaryti? Labai paprastai! Nustatykite skalbimo temperatūrą iki 30 laipsnių – šiuolaikinės skalbimo mašinos nesunkiai išskalbs drabužius tokioje temperatūroje. Ištraukę skalbinius skirtumo nepajusite. Tas pats skalbimas, atliktas esant 40 ir 30 laipsnių temperatūrose, sunaudoja visiškai skirtingą energijos kiekį. Tikrai verta keisti skalbimo įpročius ir skalbti žemesnėje nei anksčiau temperatūroje.

Kaip pasigaminti audinių skalbiklį?

Pasigaminti skalbiklį pačiam yra tikrai nesunku. Jo gamybai naudojame produktus, kurie nesukelia alerginių reakcijų. Tai taip pat daug pigesnis pasirinkimas. Norint paruošti naminį skalbinių ploviklį, jums reikia:

REKLAMA
  • 1,5 arbatinio šaukštelio sodos,
  • 0,5 stiklinės acto,
  • kelių lašų mėgstamo eterinio aliejaus.

Sumaišykite visus ingredientus. Gauto skysčio užteks vienam skalbimui, todėl kiekvieną kartą, kai norėsite ką nors skalbti, procesą teks kartoti. Kaip alternatyvą actui galite naudoti ir jūros druską. Jei pasidarėte daugiau ploviklio ir jo liko, galite jį laikyti sandariai uždarytame inde. Geriausia ant dėžutės užklijuoti etiketę su pavadinimu, kad visi namuose žinotų, kas yra indo viduje. Kiekvienam skalbimui naudokite 2-3 šaukštus ploviklio. Pastebėsite, kad jis toks pat geras, kaip ir perkami parduotuvėje!

skalbti

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.