5 Zodiako ženklai, kurie mėgsta griauti kitų žmonių gyvenimus

Iš horoskopų galite sužinoti stipriąsias ir silpnąsias savo ir kitų žmonių charakterio puses. Pavyzdžiui, šiandien kalbėsime apie Zodiako ženklus, kurie neabejotinai sugadins kitų žmonių gyvenimus.

REKLAMA

Avinas

apsiperka, problemos, vyrai

Avinai yra savanaudiški žmonės, kuriems mažiausiai rūpi kito žmogaus patogumas. Avinas laikomas žalingiausiu iš visų Zodiako ženklų. Ugnies stichijos žmonės, anot astrologų, yra neapgalvoti ir impulsyvūs, dažnai vedami emocijų ir veikia visiškai negalvodami apie pasekmes. Būtent todėl gimusieji po šiuo Zodiako ženklu dažnai griauna viską aplinkui, taip pat ir santykius su žmonėmis.

Dvyniai

Dvyniai mėgsta tyčiotis iš kitų ir gadinti jų gyvenimus. Dvyniams būdingas maksimalus nenuspėjamumas. Šių Oro stichijos atstovų pozicija ir ketinimai gali nuolat keistis. Su romantika šiam Zodiako ženklui taip pat nesiseka pernelyg sklandžiai. Dvyniai yra vieniši vilkai, mėgstantys nuotykius ir spontaniškumą, jie nekenčia būti nuo ko nors priklausomi.

Šaulys

Šauliai laiko save protingesniais už visus kitus, todėl nenuilstamai moko ir primeta savo nuomonę. Tai dar vienas Ugnies stichijos atstovas. Šaulys – aštrus, impulsyvus ir šiek tiek piktas žmogus. Kodėl tokie žmonės piktina ir erzina visus aplinkinius? Viskas dėl jų noro visada būti teisiais. Šauliai nemėgsta triukšmingų kompanijų, jie turi kelis draugus.

REKLAMA

spalio

Žuvys

Žuvų atstovai dažnai užmezga naujas pažintis dėl pramogos, jie suartėja su žmonėmis, o vėliau prisistato kaip aukos. Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta gauti simpatijas, o paskui stebina prie jų jau prisirišusius žmones toksiškumu. Spausdami gailestį iš kitų ir matydami užuojautą partnerio ar draugo akyse, šie vandens stichijos atstovai gauna nuoširdų malonumą. Žuvų atstovai taip pat mėgsta viską skaičiuoti ir mainais reikalauti iš žmonių paslaugų. Štai kodėl jie bus vieni pirmųjų, kurie padės, jei paprašysite pagalbos. Tik vėliau turėsite kažką padaryti dėl jų.

Skorpionas

Didžiausias Skorpionų trūkumas yra tai, kad jie yra saikingai egoistiški ir yra pasirengę sukelti skausmą ir kančias net jiems rūpintiems artimiesiems. Skorpionas yra sudėtingiausias Zodiako ženklas, su juo beveik neįmanoma sutarti. Šie Vandens stichijos atstovai užsispyrę ir sunkiai atleidžiantys žmonių klaidas. Jie nuolat su kuo nors konkuruoja, bando užimti pirmąją vietą.

agresyviausi, žiauriausi, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].