Šiaudinė skrybėlė yra labai naudingas daiktas. Tik pažiūrėkite, kaip ją galima panaudoti!

Šiaudinė skrybėlė ne tik apsaugo nuo saulės smūgio, bet ir gali būti puiki medžiaga bet kokiam puošybos elementui, ypač kai kalbama apie skrybėlę, kurios nebegalima dėvėti. Su ja įprasti buteliai ir indai gali būti paversti nuostabiomis puošmenomis.

Tiesiog išardykite skrybėlę.

Juostele, gauta iš laisvos skrybėlės, galite papuošti butelį. Tiesiog priklijuokite juostelę ant buteliuko ir apvyniokite. Paskutinę eilę papildomai papuoškite džiuto virve. Jei planuojate buteliuką plauti, tada šiaudai turi būti gerai įmirkyti akrilu ar kitu laku.

Su juostele iš skrybėlės galite įprastą plastikinę vaisių dėžutę transformuoti į pintą krepšį. Panašiai kaip butelio atveju, apklijuokite indą gauta juostele ir papuoškite viršų džiuto virve.

Papildoma puošmena taip pat gali būti toks elementas, kuris gali būti pagamintas iš juodo audinio arba specialios skalūno medžiagos.

Dar viena idėja – tai to paties stiliaus ir technikos žvakidė.

Ar pamėginote ką nors pasigaminti?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].