Aktorė ir modelis Monica Bellucci – viena tų ryškių moterų, kurios savo pavyzdžiu įrodo, kad ir po 50 metų galima atrodyti tiesiog stulbinamai. Karjeros sėkmės ji sulaukė būdama 30 metų, beveik 40-ies tapo mama ir parodė, kad moteris gali būti savo likimo šeimininke…

REKLAMA

Monica Bellucci: „Kodėl visi tokie šokiruoti, kai 30 metų vyras susitikinėja su 50 metų moterimi?” – paklausė ji ir atsakė į savo klausimą: „Viskas yra apie energiją ir sielą, o ne apie kūno amžių. Tikrasis seksualumas yra galvoje, gebėjime fantazuoti ir turtingoje vaizduotėje, o ne amžiuje. Nesistebiu, kai 20–30 metų vyrai susitikinėja su žymiai vyresnėmis moterimis. Visai nenuostabu, kad vyrams labai patrauklios vyresnės moterys, tokios kaip Isabelle Huppert, Catherine Deneuve ir Charlotte Rampling. Vyrai žiūri į Judi Dench ir mato, kiek ji turi energijos. Ir tai labai patrauklu. Taip pat žiūriu į šias moteris ir tikiuosi, kad bėgant metams galėsiu įgyti šį vidinį turtą“.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].