Kiekvieną dieną žmonės visame pasaulyje stengiasi padėti nepalankioje padėtyje esantiems gyvūnams, kad jie galėtų gyventi geriau. Kai kurie žmonės tai daro nuolat, o kiti tik prireikus įsikiša. Nesvarbu, su kuriuo iš jų mes susiduriame, galime pasakyti, kad jei būtų daugiau tokių žmonių kaip jie, pasaulis būtų tiesiog geresnis!

Matheus Laiola yra toks žmogus, kuriam rūpi gyvūnų gerovė. Laiola dirba Brazilijos gyvūnų teisėsaugos agentūroje. Jis ilgą laiką stebėjo vieno šuns situaciją.

Šis vargšas šuo kelias dienas lauke buvo pririštas prie grandinės. Juo visiškai niekas nesirūpino ir niekas neprižiūrėjo. Taip pat jis buvo labai nusilpęs. Jis tiesiog sėdėjo ir laukė, kol gal kas nors jį pagaliau pamatys ir jo pasigailės, rašė „Pawmygosh“.

Jis naudojo žirkles

Matheus Laiola padarė tai, ko šuo laukė. Pamatęs lauke kelias dienas pririštą šunį, jis nusprendė jį išgelbėti.

Kaip paaiškėjo, senajame name, kuriame buvo šuo, nebuvo nė vieno žmogaus. Taigi, Matheus ištraukė metalo žirkles ir panaudojo jas, kad atidarytų narvo užraktą. Jis taip pat išlaisvino šunį ir nukirpo grandinę.

Šuo, kuris taip ilgai laukė, kol bus paleistas, kad nė sekundės negalvodamas padėkojo savo herojui! Vienu metu šuo šoko į Matheus glėbį ir pradėjo jį laižyti, taip rodydamas didelę padėką.

Po to, kai šuo buvo paleistas, jis buvo įtrauktas į gyvūnų gelbėjimo organizaciją. Tačiau neilgai trukus šuo buvo priglaustas, o tai jam suteikė naujus ir mylinčius namus.

Žemiau galite žiūrėti nuostabų šios gelbėjimo operacijos vaizdo įrašą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].