Ugniagesiai išgirsta iš žemių sklindantį lojimą – pradeda kasinėti ir randa gyvą užkastą šunį

Ugniagesiai išgirdo lojimą po žeme ir suprato, kad reikia skubiai gelbėti gyvūną. Po keturių valandų jiems pavyko išgelbėti šunį nuo tragiško likimo.

REKLAMA

Šuniukas Kila su šeima vaikščiojo netoli O’ahu, Havajuose, ir staiga akies krašteliu pamatė, kad krūmuose kažkas juda. Mažas šuniukas, mėgstantis viską sekti, pabėgo nuo šeimininkų. Tačiau laisvo bėgimo džiaugsmas truko neilgai. Šuo įkrito į vamzdį, kurio sekančios atkarpos vis siaurėjo ir vargšas šuniukas jame įstrigo.

Kilo šeima padarė viską, ką galėjo, kad jį išlaisvintų, tačiau jiems nepavyko. Galiausiai jiems teko kviestis pagalbą. Ugniagesiai iš Waiʻanae, priklausančio Honolulu ugniagesių departamentui, sureagavo į įvykio vietą ir parengė Kilos gelbėjimo planą.

REKLAMA

Jie suprato, kad turi veikti greitai

Iš pradžių ugniagesiai bandė ištraukti šunį iš vamzdžio, bet netrukus suprato, kad jis per ankštas, kad jį ištrauktų. Taigi jie nusprendė jį iškasti. Ugniagesiai iš pradžių tikėjosi įkalbėti Kilą išlįsti iš kanalizacijos. Tačiau jie pakeitė savo strategiją, kai suprato, kad kanalizacijos ilgis ir skersmuo yra problema. Tada tapo aišku, kad reikia kasti.

REKLAMA

„Kasemė, kad būtų pasiekta kanalizacija, o paskui nupjovėme vamzdį, tai buvo greičiausias ir saugiausias būdas ištraukti Kilą, kol vėl neprasidėjo lietus“, – „The Dodo“ pasakojo gelbėtojų komandos nariai.

Jie kasė keturias valandas

Ugniagesiai nepasidavė. Jie paeiliui kasė keturias valandas. „Nepraradome vilties“, – sakė gelbėtojai. „Pagrindinis tikslas buvo kasti saugiai ir efektyviai. Tai užtruko ilgai, nes norėjome užtikrinti, kad skylė būtų saugi mums ir šuniukui”.

REKLAMA

Galiausiai ugniagesiai prasikasė pakankamai giliai, kad pagriebtų šunį ir išgelbėtų jį iš požemio. „Buvo džiaugsmo ir palengvėjimo ašaros. Kila elgėsi taip, lyg nieko nebūtų nutikę. Ji pradėjo šokinėti ir vizginti uodegą!”, – kalbėjo gelbėtojai.

Ugniagesiai

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].