Vyras, ardydamas pastogę, po grindimis randa lapės jauniklius

Atėjus pavasariui daugelis namų savininkų ruošia savo sodus šiltesnėms dienoms. Vienai porai pietryčių Anglijoje tai buvo susiję su sprendimu nugriauti apgriuvusią trobą, kad galėtų kruopščiai sutvarkyti savo sodą. Tačiau jie nežinojo, kad namelis buvo apgyvendintas…

REKLAMA

Darbo buvo daug, vyras tvartą ardė lenta po lentos, kol staiga padarė netikėtą atradimą. Po grindimis buvo mažų gyvūnų vada. Jie gulėjo susirangę bandydami sušilti. Po trobos grindimis pasislėpusios gyveno mažos septynios laputės, žmonės iškart nustojo dirbti ir pasigrožėjo šiuo žavingu vaizdu.

Pora susisiekė su gyvūnų gelbėtojais

Susirūpinusi jauniklių saugumu, taip pat dėl ​​motinos nebuvimo ir atsitiktinio jų buveinės sutrikimo, gailestinga pora greitai susisiekė su vietine laukinės gamtos gelbėjimo organizacija The Fox Project. Tiek dėl sklypo savininkų, tiek dėl The Fox Project atstovų rūpesčio ir atsidavimo, lapėmis buvo pasirūpinta. Su viltimi širdyje jie tikėjosi, kad mama grįš į savo vietą pas savo mažylius.

Jų kantrybė ir ryžtas buvo apdovanoti, nes drąsi lapė pagaliau grįžo. Nekilnojamojo turto savininkams ir gelbėtojams palengvėjo, kai ji perkėlė jauniklius į naują, saugią vietą.

REKLAMA

Prašymas būti atsargiems atliekant valymo darbus

Motinos susivienijimas su savo jaunikliais buvo įmanomas dėl laukinės gamtos apsaugos savanorių užuojautos ir greitų veiksmų. Šios lapių šeimos istorija turėjo laimingą pabaigą. Tačiau tai leidžia suprasti, kiek pavojų gyvūnams gresia dėl žmogaus veiklos.

Fox Project organizacijos atstovai nuoširdžiai dėkojo už greitą sklypo savininkų reakciją. Kartu jie pabrėžė pagarbos laukinių gyvūnų buveinėms svarbą, ypač atliekant pavasarinius kiemų valymo darbus. Kiti sodininkystės entuziastai taip pat buvo raginami atidėti varginančius darbus, pavyzdžiui, namelių griovimą, kad išvengtų situacijų, galinčių pakenkti laukiniams gyvūnams.

Išsigelbėjusi lapių šeima dabar pradėjo naują savo gyvenimo skyrių, o jų istorija įrodo, kad yra vilties darniam žmonių ir laukinės gamtos sambūviui.

Kaip malonu, kad lapė grįžo už savo jauniklius ir kad viskas baigėsi laimingai!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].