Ar jums patinka vaizdiniai galvosūkiai? Tada atsiradote tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Galų gale, per ateinančias kelias minutes mūsų redaktoriai jums užduos keletą įdomių galvosūkių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti atsakymus Ar galite tai padaryti be jokių užuominų? Šis testas itin įdomus.

REKLAMA

Vizualiniai galvosūkiai

Šiandienos vizualinius galvosūkius nusprendėme pradėti nuo pagrindinių socialinių tinklų numylėtinių – kačių. Būtent tarp jų turėsite susirasti vieną katę, kuri yra kitokia nei jos draugai. Svarbiausia neskubėti ir atidžiai ištirti kiekvieną gyvūną.

REKLAMA

Kita problema susijusi su katės letenomis. Svarbu pažymėti, kad matote skirtingas spalvas ir net formas. Tačiau tik viena iš jų tikrai skiriasi nuo kitų. Įdomu, kiek laiko užtruks, kol atrasite kitokią letenėlę?

REKLAMA

Tačiau trečiasis galvosūkis nuves mus į virtuvę. Čia turėsite reikalų su šakutėmis. Ir, žinoma, kaip ir ankstesnėse problemose, vienas iš stalo įrankių išsiskiria iš kitų.

REKLAMA

Atsakymai

Žemiau galite pasitikrinti savo atsakymus ir sužinoti, ar tikrai galite pasigirti savo budrumu ir dėmesingumu. Tačiau neskubėkite nusiminti, jei suklysite kuriame nors teste. Juk nėra nieko blogo mokytis ir lavinti savo protą.

REKLAMA

Pripažinkite: ar sugebėjote pastebėti kitokią katę? Faktas yra tas, kad vienas iš gyvūnų turi kitokią ūsų formą.

Testas

REKLAMA

Antrasis vizualinis galvosūkis yra labai įdomus. Matote, visa problema čia yra tai, kad vienoje iš letenų nėra nagų pagalvėlės. Esame tikri, kad negalėjote nepastebėti šios detalės.

Testas

REKLAMA

Trečioje ir paskutinėje užduotyje atsakymas taip pat buvo rimtai paslėptas. Tikriausiai atskirti šakutes vieną nuo kitos pasirodė rimtas išbandymas net akyliausioms akims. Faktas yra tas, kad vienas iš stalo įrankių yra trumpesnis nei kiti.

Testas

Įdomu, ar jums pavyko išspręsti visus galvosūkius? Būtinai pasidalinkite savo rezultatais su mumis komentaruose. Taip pat nepamirškite paminėti laiko, kurio prireikė vaizdiniams galvosūkiams išspręsti. Aptarkime tai kartu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].