Ar esate pasirengęs išspręsti paprastą testą ir įrodyti, kad gerai išmanote kelio ženklus? Mes turime jums paruošė užduotį. Taigi, pažiūrėkite į paveikslėlį žemiau ir pasakykite, kuria kryptimi balto automobilio vairuotojas gali tęsti kelionę. Teisingą atsakymą galėsite rasti straipsnio pabaigoje.

REKLAMA

Paprastas kelių eismo taisyklių testas

Panašu, kad net ir paprasčiausias kelių eismo taisyklių testas gali tapti rimta problema nepatyrusiems vairuotojams. Čia nėra ko stebėtis. Juk per trumpą laiką būtina prisiminti nemažą kiekį visiškai naujos informacijos. Tai taikoma kelių eismo taisyklėms ir pačiam vairavimui.

Taigi, pavyzdžiui, šiandien prisiminsime judėjimo pradžios ir jo krypties kaitos temą. Turite nurodyti trajektorijas, kuriomis balto automobilio vairuotojas gali tęsti kelionę nepažeisdamas taisyklių. Neskubėkite ir atidžiai išanalizuokite situaciją.

REKLAMA

Pažvelkite į šią iliustraciją. Baltas automobilis yra pagrindiniame kelyje, tačiau šis ženklas nėra labai reikšmingas, nes taip pat yra veikiantis šviesoforas. Taip pat matome ženklą, kuris rodo, kad automobilis gali važiuoti tiesiai ir į kairę.

Pasitikrink teorines žinias

REKLAMA

Kaip galite numanyti, šis ženklas draudžia mums sukti į dešinę. Tai reiškia, kad balto automobilio vairuotojas akivaizdžiai negalės naudotis 4 trajektorija. Nėra jokių apribojimų, neleidžiančių vairuotojui judėti 3 trajektorija, tačiau su 1 ir 2 trajektorija situacija yra kiek sudėtingesnė.

REKLAMA

 

Iš pirmo žvilgsnio niekas netrukdo automobiliui judėti į kairę ir apsisukti. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad prieš sukdamas į kairę ar apsisukdamas automobilis turi persirikiuoti į tinkamą juostą.

REKLAMA

Kaip turbūt jau matote, baltas automobilis juda dešine juosta. Jam draudžiama sukti į kairę arba apsisukti. Tokiu atveju  jis gali judėti tik 3 trajektorija. Prisipažinkite: ar atsakėte teisingai? Pasidalinkite savo rezultatais komentaruose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].