Miške buvo rasti surišti 8 šuniukai ir jų motina – dabar jie gerose rankose

Tai buvo širdį veriantis vaizdas – palikta motina ir aštuoni jos šuniukai sunkiai išgyveno. Tačiau dabar jie turi galimybę gyventi geriau.

REKLAMA

Kovo 30 dieną Knotty Creek Animal Rescue organizacijos Sweet Home, Oregone atstovai  pasidalino istorija apie „nerimą keliančią situaciją“ ir „neįsivaizduojamo žiaurumo ir aplaidumo sceną“.

Vietos gyventojas rado prie medžio pririštą šunį su aštuoniais šuniukais, kurie buvo „visiškai išsigandę“, rašoma socialiniame tinkle „Facebook“. KATU teigimu, šunys neturėjo galimybės gauti maisto, išskyrus šalia gulinčią elnio gaišeną.

Nepaisant šių liūdnų aplinkybių, atrodė, kad šuns motina viską ištvėrė ir kuo puikiausiai rūpinosi savo šuniukais, skleisdama artumo ir pasitikėjimo aurą. Laimei, Knotty Creek gyvūnų prieglaudos pareigūnai sugebėjo priimti visus 9 šunis. Atnaujintame įraše sakoma, kad šuniukai, tarp kurių yra septyni berniukai ir viena mergaitė, yra energingi ir žaismingi.

REKLAMA

„Jie gana gerai įsikūrė, žaisdami su žaislais ir erzindami savo mamą, kuri bandė užmigti“, – rašė Knotty Creek pareigūnai. „Smagu matyti, kaip greitai jie prisitaikė prie naujo gyvenimo”.

Be užtarnauto poilsio, šuniukų mama gydėsi kojos traumą. Po kelių dienų ji turėjo pasirodyti veterinarui. Gelbėtojai taip pat nusprendė, kad laikas skirtis su šuniukais. Anot „Oregon Live“,  gelbėtojai nustatė, kad šuniukai buvo Azijos aviganiai, maždaug 9 ar 12 savaičių amžiaus. Knotty Creek dabar priima prašymus priimti šuniukus, todėl tikimės, kad jie visi greitai suras namus.

Liūdna, kad kažkas surišo ir paliko miške šį žavingą šunį. Tačiau džiaugiamės, kad ji ir jos šuniukai dabar yra gerose rankose. Tikimės, kad jie visi greitai bus įvaikinti ir papuls į mylinčius namus!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].