Niekam ne paslaptis, kad šunys labai mėgsta skanėstus, todėl triauškina juos nė nesusimąstydami. Vis dėlto, kalytė, vardu Pink, buvo tokia liūdna, kad atsisakė net ir pačių gardžiausių kąsnelių. Prieglaudoje ji vieši jau 42 dienas, todėl ji yra labai prislėgta. Jai labai trūksta žmogaus draugijos.

REKLAMA

Tą dieną, kai @juliesaraceno2 vaikščiojo po prieglaudą ir dalino skanėstus šunims, ji pastebėjo, kad Pink net nesikelia pasiimti kąsnelio. Panašu, kad ji prarado bet kokį gyvenimo džiaugsmą.

@juliesaraceno2 pasidalino šiuo vaizdo įrašu su interneto vartotojais. Moteris tikisi, kad tai padės Pink rasti savo tikruosius namus.

@juliesaraceno2
REKLAMA

Pink seemed so sad today when I went to say hello. She wouldn’t even get up for a treat. Adoptable at @tricitiesshelter. #shelterdogsrock #adoptashelterdog #adoptahusky #pascowa

♬ stuff we did – favsoundds

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].