Moterys, traukiančios vyrus kaip magnetas: 6 jų bruožai

Yra moterų, kurios išoriškai niekuo neišsiskiria iš kitų, bet kaip magnetas traukia vyrų dėmesį. Kaip nustatė mokslininkai, tam tikri moters veido ir figūros bruožai išties labai patrauklūs stipriajai lyčiai.

REKLAMA

Ūgis mažesnis nei vyro

Olandijos mokslininkai įrodė, kad tiek aukšti, tiek žemo ūgio vyrai sąmoningai savo partnere renkasi žemesnę moterį. Mažos, trapios ir neapsaugotos merginos įvaizdis stipriosios lyties atstovams sukelia nenugalimą norą parodyti save kaip gynėją, teikėją ir patikimą atramą. O žemos gražuolės vyrams atrodo jaunesnės nei damos, kurių ūgis viršija 170 cm.

REKLAMA

Mėlynos akys, jei vyras taip pat turi mėlynas akis

Moksliniame žurnale „Behavioral Ecology and Sociobiology“ buvo publikuotas straipsnis, kuriame teigiama, kad mėlynakiai vyrai patrauklesnėmis laiko moteris, turinčias tokią pat akių spalvą kaip jie. Mokslininkai išsiaiškino, kad taip nutinka todėl, kad pasąmoningai vyras ieško kompanionės, turinčios giminingų savybių.

Ir, remiantis statistika, mėlynakiai tėvai su 99% tikimybe turi vaikų, turinčių tokią pačią akių spalvą. Tai reiškia, kad daug lengviau nuteisti savo mylimąją dėl sukčiavimo, jei kūdikio rainelės spalva yra ruda arba žalia. Vyrai tai pastebi intuicijos lygmenyje.

REKLAMA

Smėlio laikrodžio figūra

Jau seniai žinoma, kad vyrams labiau patinka smėlio laikrodžio figūrą turinčios moterys. Stiprioji lytis visų pirma atkreipia dėmesį į plačius klubus, o tik po to į ploną juosmenį, grakščius pečius ir krūtinę. Taip nutinka todėl, kad pasąmoningai jie ieško partnerės, kad galėtų daugintis. O platūs klubai yra būtina sėkmingo vaiko gimdymo sąlyga.

REKLAMA

Tamsus kraštas aplink rainelės kraštą

Vyrai mano, kad akys su apvadu palei rainelės kontūrą yra patrauklesnės. Amerikiečių mokslininkai mano, kad pagal jo ryškumą galima pasakyti, koks sveikas yra žmogus.

Su amžiumi tamsūs rainelės kontūrai tampa plonesni ir šviesesni. O kai moters reprodukcinė funkcija pradeda blėsti, ji visiškai išnyksta. Vyrai pastebi šią savybę ir rečiau atkreipia dėmesį į tokias damas.

REKLAMA

Dailūs sėdmenys

Teksaso psichologijos universitetas atliko tyrimą ir nustatė, kad vyrus labiausiai traukia pakelti sėdmenys. Apklausos metu dalyviams buvo parodytos skirtingos laikysenos ir stuburo struktūros moterų nuotraukos. Remiantis rezultatais, beveik visi vyrai patraukliausiomis pripažino tas moteris, kurių kampas tarp apatinės nugaros dalies ir sėdmenų buvo maždaug 45 laipsniai.

Vizualiai kai kurių gražuolių sėdmenys taip atrodo ne todėl, kad jos lanko sporto salę ir mankština raumenis, o dėl skeleto struktūrinių ypatybių. Taigi vyrai nesąmoningai renkasi partneres, kurios garantuotai galės išnešioti bendrą atžalą. O stuburas su tokia struktūra gali išlaikyti ir dvynius, ir trynukus.

REKLAMA

Strazdanos

Amerikos Quora forumo dalyviai sutiko, kad strazdanos ant moters veido patraukia jų dėmesį ir sukelia norą susitikti. Apskritai strazdanos nėra tokios dažnos. Todėl merginos, turinčios šį odos bruožą, gali lengvai patraukti vyrų dėmesį. O klasikinis raudonų garbanų, žalių akių ir strazdanų derinys – dar retesnis. Todėl stipriosios lyties atstovai yra ypač pamišę dėl šio įvaizdžio.

Moterys

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].