Šuo buvo paliktas narve, pažiūrėkite, kaip jis užmezga akių kontaktą su savo gelbėtoju

Kiekvienas, priglaudęs šunį, turėtų parodyti savo širdį ir padėti jam susirasti naują mylinčią šeimą, jei nebegali pats juo pasirūpinti. Deja, taip būna ne visada. Pavyzdžiui, vienas žmogus Sent Luise (JAV) paliko savo šunį vieną narve šalia kelio.

REKLAMA

Didžiajai daugumai žmonių toks elgesys yra visiškai neįsivaizduojamas. Dažniausiai būna atvirkščiai ir kaip šunų globėjai labiausiai bijome, kad mūsų pūkuotam draugui kas nors nenutiktų.

Deja, yra žmonių, kurie galvoja kitaip ir apleidžia savo šunis, nesirūpindami, kas su jais bus toliau. Vienas iš tokių šunų, kurie buvo palikti tokiu žiauriu būdu, yra Bubbly.

gyvūnus

Jis buvo rastas narve prie kelio

Praėjusių metų sausio pradžioje buvo gautas pranešimas apie šalia kelio paliktą šunį. Šunį palikęs žmogus įkišo jį į narvą. Laimei, į įvykio vietą atvyko greitosios pagalbos tarnybos atstovai ir susisiekė su  St. Louis Oficialiąja šunų veisėja Stray Rescue.

REKLAMA

Kai atvyko veislyno darbuotojai, iškart buvo akivaizdu, kad Bubbly buvo nepaprastai laimingas, kad pagaliau kažkas juo pasirūpins.

Jis norėjo atsigulti man ant kelių

Bubbly tikriausiai išsigando ir buvo sugniuždytas tokiomis sąlygomis paliktas vienas. Tačiau vos veislyno atstovai priėjo prie narvo, jis džiugiai vizgino uodegą, aiškiai parodydamas, koks yra laimingas. Pakeliui į naujus namus šuo atsigulė gelbėtojui ant kelių.

Jis sirgo ausies uždegimu

Paaiškėjo, kad Bubbly ausyse buvo uždegimas ir prireikė skubios veterinarijos pagalbos. Laimei, šis nuostabus šuo buvo tinkamoje vietoje, kur galėjo sulaukti ir meilės, ir rūpesčio.

REKLAMA

Tokia situacija tiesiog neturėtų atsitikti. Tačiau džiaugiamės, kad Bubbly pagalbos sulaukė laiku!

Vaizdo įrašas:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].