40-metė Sarah Shellenberger, gyvenanti JAV, Oklahomos mieste, po vyro mirties panaudojo šaldytą apvaisintą embrioną. Moteris prisipažįsta, kad taip pat ketina pastoti ir antrą kartą.

Sara ir Skotas jau seniai planavo susilaukti vaikų, tačiau turėjo labai nusivilti… Paaiškėjo, kad vienintelė galimybė jiems susilaukti vaikų yra apvaisinimas dirbtiniu būdu.

Dirbtinio apvaisinimo klinikos dėka, ji pastojo po vyro mirties

Pora nusprendė apsilankyti užsienio klinikoje dėl daug pigesnių viso proceso atlikimo išlaidų. Jų pasirinkimas buvo Barbadosas, kur jiems buvo numatyti du vizitai. Antrojo vizito metu Skotas negalėjo lydėti žmonos dėl iškilusių problemų darbe.

Tada Sara nežinojo, kad daugiau niekada nebematys savo vyro… Grįžusi į viešbutį iš dirbtinio apvaisinimo klinikos, ji sužinojo, kad Skotas patyrė širdies smūgį, kai savo studentams vedė pamokas internetu. Deja, jo išgelbėti nepavyko…

Po pirmųjų gedulo savaičių 40-metė dar kartą pergalvojo visą situaciją ir nusprendė, kad jos vyras norėtų, kad ji taptų mama. Todėl, praėjusių metų rugpjūtį, praėjus šešiems mėnesiams po to, kai neteko savo vyro, ji nusprendė panaudoti vieną iš embrionų.

Ji planuoja ir vėl savo vyrui pagimdyti antrą vaiką praėjus daug mėnesių po jo mirties

„Man nebuvo kitos išeities. Žinojau, kad šie du embrionai yra mūsų vaikai. Turėjau pabandyti pastoti ir tarsi pasikviesti jį į šį pasaulį“ – sakė ji interviu žurnalistams iš „The Mirror“.

Gimė mažasis Hayesas, kurį jo mama vadina „vaistu nuo sudužusios širdies“. Berniukas yra guvus ir sveikas, o Sara atvirai prisipažįsta, kad ketina panaudoti ir antrąjį embrioną, kad pagimdytų antrąjį vaiką nuo savo velionio vyro.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].