Šis mielas šuniukas turi tik pusę savo kūno, bet jis tikrai sužavi kiekvieną. Šis žavingas mažylis vardu Bonsai. Jis yra anglų buldogas iš Arkanzaso, gimęs balandžio 17 d. Šuniukas gimė su net keliomis retomis genetinėmis ligomis, kurios labai paveikė jo gyvenimą. Jis gimė su uodeginės regresijos sindromu, galinių kojų paralyžiumi ir pažeistu stuburu.

Pasak jo „Facebook“ profilio, šuo praktiškai neturi pusė stuburo, jam yra pažeistas dubuo ir turi mažas užpakalines kojas, kuriomis negali naudotis. Dar šuniukas kenčia nuo būklės, vadinamos plaukiančio šuniuko sindromu. Liga smarkiai išplečia letenas, paveikia krūtinę, o tai daro didelį spaudimą vidaus organams ir neleidžia gyvūnui išlaikyti savo svorio.

Bonsai šeimininkai nežinojo, kaip padėti šuniukui, todėl kreipėsi į organizaciją „Friends of Emma”, kuri padeda šunims, kuriems reikia ypatingos priežiūros.

Gydytojai išgelbėjo šunį, tačiau reikėjo amputuoti užpakalines kojas. Operacija buvo sėkminga ir Bonsai pamažu atsigauna.

Laimei, Bonsai rado sau kompanioną, tai buvo kitas šuo Ransom, kuris buvo po amputacijos.

Šuo netgi tapo Tarptautinės uodeginės regresijos asociacijos talismanu („International Caudal Regression Association“). Šia liga dažniausiai serga tik žmonės, o Bonsai yra vienintelis žinomas gyvūnas, kenčiantis nuo šios ligos.

Viskas klostosi į gerąją pusę, tačiau dar reikia daug gydytis. Siekiant padėti jam pasveikti, buvo įkurtas „Pet Caring“ fondas, kuris padeda padengti visas medicinos išlaidas.

Mes nežinome, kaip Bonsai naudojasi tualetu ar kiek procedūrų dar jo laukia, tačiau žinome vieną dalyką: šuniukas visada sulaukia didelio susidomėjimo.

Daugelis žmonių palaiko mažąjį Bonsai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].