Išmokite pamatyti angelo ženklus ir priimti jo pagalbą. Nuo pat gimimo kiekvienas iš mūsų turime nematomą pagalbininką. Angelas sargas visais įmanomais būdais bando mus apsaugoti visą mūsų gyvenimą.

REKLAMA

Angelas gali susisiekti su savo globotiniu įvairiais būdais: kažkas girdi vidinį balsą, kažkas mato pranašiškus sapnus, o kiti sutinka reikiamą asmenį tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Net jei jums atrodo, kad jums taip niekada nebuvo nutikę, tikriausiai klystate. Kai kurie žmonės nelabai supranta pagalbos ženklus, jie tiki, kad viskas turi įvykti stebuklingai ir be jų dalyvavimo. Tačiau angelo užduotis yra ne padaryti jus turtingu ir laimingu, o padėti jums augti ar pasikeisti dvasiškai, kad jūs pats susikurtumėte save tokį, koks norite būti.

REKLAMA

Esame įpratę bendrauti žodžiais, todėl daugeliui atrodo, kad neverbalinių informacijos perdavimo būdų nėra. Dažnai žmonės laukia, kol angelas duos užuominą paprastu tekstu, pavyzdžiui, „laikas keisti darbą“ arba „reikia pailsėti“, tačiau taip nebūna. Angelui svarbu, kad žmogus suvoktų savo vidinius ketinimus, kad patikėtų jų įgyvendinamumu ir imtų veikti. Todėl jis dažnai siunčia žmogui patarimų, tad tereikia išmokti juos pamatyti.

Angelas sargas

REKLAMA

Kažkuriuo metu pagalvojote apie būtinybę ką nors pakeisti savo gyvenime ir visai „netyčia“ aplink jus ėmė dėtis „netikėti“ įvykiai? Pavyzdžiui, galbūt gatvėje sutikote klasės draugą, kurio nematei keletą metų, ir jis pasakė, kad turi laisvą vietą savo biure – kaip tik jūsų specialybei. O gal paštu gavote laišką su nuolaida kelionei, apie kurią jau seniai svarstėte, bet neužteko pinigų? Jei angelas mato, kad einate teisingu keliu, jis tiesiog sutrumpina ir palengvina jūsų kelią.

Angelo pagalba kartais gali būti išreikšta galimybe gauti materialių dalykų, jei jų reikia tobulėjimui ir jei jie bus panaudoti gerovei. Pavyzdžiui, talentingas vaikas iš neturtingos šeimos gali „netyčia“ gauti dovanų muzikos instrumentą arba dažų ir teptukų rinkinį, kuris suteiks galimybę parodyti savo sugebėjimus. Angelas suteikia žmogui tokią pagalbą, jei jis supranta, kad tai būdas priartinti žmogų prie jo svajonės ir padaryti jį laimingu.

REKLAMA

Išmokite pamatyti angelo siunčiamus ženklus ir priimkite jo pagalbą!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.