Numerologai teigia, kad gimtadienis gali pasakyti viską apie jūsų talentus ir įgimtas savybes.

Kokius gebėjimus turite ir kokia profesija jums labiausiai tinka? Tobulinkite savo talentus ir pasirinkite, kas suteiks jums džiaugsmo gyvenime.

1 mėnesio diena

Jūs esate gimęs lyderis, kuris mėgsta būti dėmesio centru ir yra orientuotas į sėkmę. Turite kūrybinę gyslelę ir žinote, kaip rizikuoti.

Jums geriausia dirbti yra verslo ir finansų srityse. Esate pozityvus ir užsispyręs žmogus, todėl viršininko padėtis tinka labiau už pavaldinio. Jums taip pat pavyks, jei pradėsite savo verslą.

Tinkamiausios profesijos: veterinarijos gydytojas, ministras, psichologas, dailininkas, stomatologas, direktorius, politikas, sportininkas, dizaineris, gydytojas, terapeutas, teisininkas, rašytojas, išradėjas, verslininkas, architektas, kompozitorius, aktorius, mokytojas.

2 mėnesio diena

Jūs esate jautrus žmogus ir žinote, kaip įsijausti į kito žmogaus vietą. Jūs suprantate, ką galvoja kiti žmonės, ir norite taikos tarp žmonių. Jums sektųsi tose srityse, kuriose reikia padėti kitiems.

Jūs taip pat turite meno gyslelę, o savo kūrybinę energiją galite panaudoti kitiems.

Tinkamiausios profesijos: psichologas, diplomatas, gydytojas, buhalteris, bankininkas, informacinių technologijų specialistas, šokėjas, administratorius, dizaineris, sekretorius ir menininkas.

3 mėnesio diena

Jūs turite menininko širdį ir jums geriausiai tinka kūrybinė sritis. Jūs patiriate nuotaikos svyravimus, todėl turite sekti savo emocijas.

Jūs taip pat pasižymite nepaprasta charizma ir žinote, kaip įtikinti bet kurį asmenį, todėl galėtumėte pasirinkti profesiją pardavimų srityje.

Tinkamiausios profesijos: rašytojas, muzikantas, pardavėjas, žurnalistas, dainininkas, aktorius, mokytojas, filosofas, architektas, šokėjas, treneris, kirpėjas, komikas.

4 mėnesio diena

Jūs esate susitelkęs į karjerą, labai drausmingas ir racionalus žmogus. Bet koks darbas, kuriam jūs įsipareigojate, bus atliktas iki galo.

Jūs esate realistas, todėl jums labiausiai tinka biuro darbas arba profesijos, kuriose vertinamas loginis mąstymas ir gebėjimas organizuoti.

Tinkamiausios profesijos: sodininkas, dizaineris, statybininkas, verslininkas, kūrėjas, teisininkas, administratorius, nekilnojamojo turto agentas, kompiuterių analitikas, mokslininkas, inžinierius, geologas, ministras, programuotojas, biuro darbuotojas, ūkininkas, parduotuvės savininkas, tyrinėtojas, mechanikas.

5 mėnesio diena

Jūs esate pasiryžęs pamatyti naujas vietas, todėl jums tiktų profesija, kur reikia daug keliauti. Jūs žinote, kaip bendrauti su žmonėmis, ir esate įsitikinę, kad galėtumėte dirbti turizmo srityje.

Jums greitai viskas pabosta ir esate neramus, todėl jums sunku atlikti monotonišką darbą. Raskite darbą, kuris maitina jūsų smalsumą.

Tinkamiausios profesijos: kūrėjas, reporteris, filosofas, mokytojas, pardavimų specialistas, aktorius, antropologas, archeologas, kelionių agentas, mokytojas, mokslininkas, rašytojas, istorikas, kompiuterių specialistas, visuomenės veikėjas, dizaineris, detektyvas.

6 mėnesio diena

Jūs esate žemės žmogus, kuris siekia harmonijos santykiuose ir nori padėti kitiems. Jūs nerimaujate dėl kitų žmonių, todėl rinkitės profesiją gydymo srityje.

Gydytojo ar mitybos specialisto profesija patenkins jūsų norą pakeisti kitų gyvenimą. Jūsų gyvenimo tikslas yra būti naudingu kitiems.

Tinkamiausios profesijos: konsultantas, patarėjas, ministras, filosofas, menininkas, pedagogas, masažo terapeutas, slaugytojas, globėjas, treneris, virėjas, rašytojas.

7 mėnesio diena

Jūs esate protingas, racionalus ir pasižymite analitiniu mąstymu. Jūs smalsiai žiūrite į gamtą. Mokymasis jums yra įdomus procesas ir jūs turite neišsenkamą žinių troškimą.

Tinkamiausios profesijos: rašytojas, aktorius, komikas, chemikas, analitikas, detektyvas, archeologas, mokslininkas, tyrėjas, profesorius, konsultantas, ministras, astrologas.

8 mėnesio diena

Jūs gerai sutariate su skaičiais, turite talentą finansų srityje ir puikų verslo supratimą. Jūs esate lyderis. Jūs žinote, kaip valdyti žmonių grupes ir uždirbti pinigų. Jūs esate ambicingas ir tikslingas žmogus.

Tinkamiausios profesijos: verslininkas, finansų analitikas, leidėjas, inžinierius, teisėjas, bankininkas, tiekėjas, statybininkas.

9 mėnesio diena

Daugelis menininkų gimsta devintą mėnesio dieną. Jūs esate kūrybingas žmogus, gerai išmanantis grožį, bet praktiškas ir pasiruošęs padėti kitiems. Naudokite savo kūrybinę dovaną, kad įtikintumėte kitus padėti humanitariniais tikslais.

Tinkamiausios profesijos: sveikatos priežiūros darbuotojas, kompozitorius, mokytojas, mokslininkas, aktorius, viešasis veikėjas, ministras, pamokslininkas, patarėjas, dvasinis mentorius, menininkas, operatorius, diplomatas, architektas, dizaineris, socialinis darbuotojas.

10 mėnesio diena

Jūs esate svajotojas ir gyvenate savo gyvenimą fantazijose. Jūs sėkmingai dirbsite profesijoje, kuri leis jums dirbti pagal savo tvarkaraštį.

Jūs galite tapti novatoriumi ir įgyti profesiją, apie kurią niekas negirdėjo anksčiau, pats nusitiesti savo kelią.

Tinkamiausios profesijos: generalinis direktorius, konsultantas, chirurgas, kokybės inspektorius, gydytojas, vadovas.

11 mėnesio diena

Jūs esate filosofas ir idealistas. Jūs laikotės griežtų įsitikinimų, dėl kurių jums sunku dirbti su kitais, ypač jei jie nepritaria jūsų požiūriui. Jums patinka daug svajoti ir jums reikia išmokti nukreipti savo kūrybinę energiją į projektus, apie kuriuos svajojate.

Tinkamiausios profesijos: psichologas, dizaineris, žiniasklaidos atstovas, mokytojas, patarėjas, poetas, išradėjas.

12 mėnesio diena

Turite turtingą vaizduotę ir jums tiks bet kuri kūrybinė profesija, nesvarbu, ar tai būtų piešimas, rašymas ar virimas. Jūsų žodiniai įgūdžiai yra gerai išvystyti, todėl būtumėte puikus rašytojas.

Tinkamiausios profesijos: diplomatas, tarpininkas, konsultantas, pardavėjas, meistras, projekto vadovas, rašytojas, dailininkas, muzikantas.

13 mėnesio diena

Jūs esate darbštus žmogus, ilgai išbūnate susikaupęs. Jūsų darbuotojai žavisi jūsų disciplina. Jūs galite skubėti ieškodami savo pašaukimo ir išbandyti daugybę profesijų, prieš surasdami savo tikslą. Ištirkite savo interesus ir pamatysite teisingą kelią.

Tinkamiausios profesijos: statybininkas, mechanikas, scenaristas, amatininkas, architektas, dizaineris ir mėgėjas įvairiose srityse.

14 mėnesio diena

Jūs laisvai kalbate ir galėtumėte tapti geru rašytoju ar redaktoriumi. Būkite atsargūs, nes, nepaisant jūsų entuziazmo, jūs neužbaigiate to, ką pradėjote.

Jūs esate kūrybingas žmogus, kuris šokinėja nuo idėjos prie idėjos. Bandote išvengti atsakomybės, todėl jums reikia išmokti disciplinos, kad taptumėte profesionalu.

Tinkamiausios profesijos: turizmo agentas, organizatorius, dizaineris, rangovas, menininkas, asmeninis asistentas, sekretorius, vadovas.

15 mėnesio diena

Jūs galite pasiekti sėkmę dailės srityje, pavyzdžiui, tapyboje ar skulptūroje. Tačiau jūs esate jautrus kritikai ir jums reikia užsiauginti storesnę odą. Jūs taip pat esate nuodugnus verslo reikaluose ir gerai nusimanote apie finansus.

Tinkamiausios profesijos: mokytojas, gydytojas, socialinis darbuotojas, diplomatas, bankininkas, vertėjas.

16 mėnesio diena

Jūs turite analitinį mąstymą ir esate linkę kruopščiai ištirti savo interesų sritis. Nepriklausomai nuo to, kokią profesiją pasirinksite, jūs tapsite jus dominančios srities ekspertu. Jei taip atsitiks, galite uždirbti daug ir būti sėkmingu žmogumi.

Tinkamiausios profesijos: komikas, vežėjas, žvejybos ekspertas, maisto pramonės specialistas, rašytojas, aktorius.

17 mėnesio diena

Jūs esate ambicingas ir geras versle. Jūs esate nepriklausomas ir einate savo gyvenimo keliu. Jums pavyktų pradėti savo verslą.

Vis dėlto jūs linkę imtis per daug, todėl jums reikia išmokti perduoti atsakomybę kitiems, kitaip rizikuojate perdegti.

Tinkamiausios profesijos: psichiatras, politikas, dėstytojas, profesorius, verslininkas, mokytojas, aktorius, konsultantas.

18 mėnesio diena

Jūs esate natūralus lyderis ir galite tapti puikiu vadybininku. Jūs turite gebėjimų teisės ir religijos srityse.

Jūsų puikus žmonių supratimas gali padėti jums tapti teisininku ar dvasininku. Jums gali prireikti daugiau laiko tiksliai suprasti, ko norite iš gyvenimo.

Tinkamiausios profesijos: statybininkas, dizaineris, mokytojas, veterinaras, slaugytojas, gydytojas, savanoris.

19 mėnesio diena

Jūs esate pasiryžęs dirbti ir dirbate sunkiau nei daugelis žmonių. Dėl savo atsidavimo galite sėkmingai pasiekti beveik bet kurį pasirinktą tikslą.

Tačiau jūsų savarankiškumas gali sutrikdyti jūsų profesinius siekius. Sužinokite, kaip dirbti su kitais, kad įgytumėte sėkmės.

Tinkamiausios profesijos: verslininkas, dizaineris, valdytojas, organizatorius, informacinių technologijų specialistas.

20 mėnesio diena

Jūs esate labai jautrus kitų žmonių emocijoms. Dėl šių savybių galite tapti puikiu tarpininku ir diplomatu. Jūs esate mandagus ir pasižymite geromis manieromis. Žinote, kaip pasiekti kompromisą su žmonėmis.

Tinkamiausios profesijos: viešųjų ryšių specialistas, slaugytojas, menininkas, globėjas, interjero dizaineris, dekoratorius, socialinis darbuotojas.

21 mėnesio diena

Jums patinka būti apsuptam kitų žmonių. Mąstote kūrybiškai ir galite įtikinti kitus daryti viską. Dėl to būtumėte puiku pardavimų specialistas.

Tinkamiausios profesijos: tarpininkas, leidėjas, agentas, rašytojas, organizatorius, inspektorius, bankininkas, finansinis patarėjas, sekretorius, asmeninis asistentas.

22 mėnesio diena

Jūs esate puikus lyderis ir organizatorius. Jūs sugebate daug dalykų, nes pagal šį skaičių gimė daug Nobelio premijų laureatų ir išradėjų. Nebijokite savo ambicijų. Puoselėkite savo svajones.

Tinkamiausios profesijos: architektas, dizaineris, išradėjas, patarėjas, gydytojas, slaugytojas, pedagogas.

23 mėnesio diena

Nėra daug dalykų, kurių negalite padaryti. Jūs turite didelį talentą biologijoje ir fiziologijoje, todėl būtumėte geras gydytojas.

Jūs taip pat žinote, kaip susitvarkyti su žmonėmis ir švelniai juos įtikinti. Jūs turite tendenciją nesuvokti viso savo potencialo, todėl pradėkite geriau save vertinti.

Tinkamiausios profesijos: politikas, tarpininkas, mokesčių inspektorius, teisėjas, buhalteris, diplomatas, gydytojas.

24 mėnesio diena

Jūs esate rūpestingas, gailestingas ir suprantantis asmuo, kuriam pasisektų psichologijos, klasikinės ir alternatyvios medicinos karjera. Jūs linkęs būti pernelyg emociškai prisirišęs, todėl privalote išmokti atskirti darbą nuo asmeninio gyvenimo.

Tinkamiausios profesijos: terapeutas, alternatyvios medicinos srities gydytojas, gydytojas, menininkas, tarpininkas, mentorius, psichologas, teisininkas.

25 mėnesio diena

Jūs esate racionalus ir turite aukštą intelektą, todėl galėtumėte dirbti mokslo, mokymo ir filosofijos srityse.

Jūs turite subalansuoti savo intelektinę prigimtį su savo emocine puse, nes kitaip rizikuojate tapti ciniškas ir kritiškas kitiems. Jūs geriau dirbate vienas nei su kitais.

Tinkamiausios profesijos: patarėjas, konsultantas, tyrėjas, mokslininkas, gydytojas.

26 mėnesio diena

Jūs esate protingas ir norite turėti daug pinigų. Jūs dirbate siekdami palaikyti ryšius su kitais ir parodyti, ką turite. Raskite tai, kas jus domina, ir uždirbsite bei gyvensite nuostabų gyvenimą.

Tinkamiausios profesijos: vadybininkas, politikas, lyderis, magnatas, verslininkas.

27 mėnesio diena

Jūs esate kūrybingas asmuo, turintis platų požiūrį į pasaulį. Galite imtis meno karjeros. Tačiau jums reikės ilgai ieškoti, ko norite gyvenime.

Jūsų pagrindinis tikslas yra padėti žmonėms. Tam tikslui jums tinka daugybė profesijų.

Tinkamiausios profesijos: veterinarijos gydytojas, gydytojas, telekomunikacijų specialistas, mokslininkas, mokytojas, mentorius, humanitarinis darbuotojas.

28 mėnesio diena

Jūs esate puikus organizatorius, turite talentą susidoroti su įvairiomis socialinėmis situacijomis ir jums patinka dideli susirinkimai.

Norėtumėte, kad darbas būtų susijęs su įvairių renginių organizavimu, pavyzdžiui, vestuvėmis ar vakarėliais. Jūs žinote, kaip inicijuoti projektus, bet jums reikia išmokti juos užbaigti.

Tinkamiausios profesijos: kelionių agentas, TV vedėjas, mokslininkas, pardavėjas, organizatorius.

29 mėnesio diena

Jūs esate apdovanotas intuicijos dovana, o jūsų smegenys dirba su vaizdine informacija. Profesijos, susijusios su kitų žmonių emocijų gijimu ir supratimu, tinka jums.

Jūs taip pat galėtumėte pasižymėti vizualiųjų menų srityje, pvz., tapyboje, fotografijoje ir skulptūroje.

Tinkamiausios profesijos: treneris, konsultantas, pedagogas, fizioterapeutas, gydytojas, slaugytojas, menininkas.

30 mėnesio diena

Jūs esate menininkas iš sielos gelmių ir daug laiko skiriate šiai sričiai. Jei nenorite piešti, rašyti ar vaidinti scenoje, galite tapti geru dizaineriu arba kulinarijos specialistu. Visa kūrybinė veikla ir viskas, kas sukuria harmoniją, yra sritys, kuriose jūsų laukia sėkmė.

Tinkamiausios profesijos: radijo laidų vedėjas, išradėjas, sodininkas, kraštovaizdžio dizaineris, komentatorius, dekoratorius, rašytojas, virėjas.

31 mėnesio diena

Jūs esate praktiškas, organizuotas ir sugebate valdyti kitus. Jūsų kolegos jus laiko žmogumi, kuriuo galima pasitikėti bet kuriuo klausimu. Jums reikia rasti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, nes kitaip jūs rizikuojate tapti darboholiku.

Tinkamiausios profesijos: inspektorius, mokytojas, mokslininkas, verslininkas, vadovas, vadybininkas, taip pat amatų srities specialistas ir viskas, kas susiję su darbu rankomis.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].