Tik viena akimi matantis kačiukas, vardu Klevas, buvo rastas ir kartu su broliu Eggu atvežtas į gyvūnų prieglaudą. Vos keturių savaičių amžiaus jie abu buvo labai išsekę.

REKLAMA

Amanda yra „Kitten Rescue Life“ Kalifornijoje įkūrėja ir, sužinojusi apie šių gyvūnų bėdą, nusprendė padėti.

„Manau, kad jie išsekę, nes ilgą laiką buvo be mamos“, – sakė Amanda.

REKLAMA

Ji parsivežė kačiuką į namus, kur visą parą rūpinosi juo, kad išgelbėtų. Per kelias ateinančias dienas kačiuko viršutinių kvėpavimo takų infekcija toliau sunkėjo. Ji praleido daugybę naktų, stengdamasi išlaikyti jį gyvą ir jokiomis aplinkybėmis nenorėjo jo atsisakyti.

REKLAMA

Klevas serga sunkia akių infekcija, kurią jis įveikė intensyvios priežiūros dėka ir savo jėgomis, deja, jo brolis Eggas pralaimėjo „kovą“. Klevo vienos akies išgelbėti nepavyko, tačiau jam pavyko atsigauti.

REKLAMA

Mažąjį kovotoją reikėjo prižiūrėti ištisą parą ir jis pradėjo sparčiai augti. Netrukus jis žaidė ir lakstė, kaip ir bet kuris kitas jo amžiaus kačiukas.

„Praėjusį vakarą jis gulėjo lovoje tarp mūsų, žaidė ir elgėsi kaip įprastas kačiukas. Būtent to ir tikiesi, kai rūpiniesi sergančiais kačiukais ir nori kad jie pasveiktų. Mes tai padarėme, tai pasiteisino”, – sakė Amanda.

REKLAMA

Kiekvieną jo pasiektą etapą šeima šventė kartu su juo. Jie taip didžiavosi, kai jis pagaliau pasiekė 900 gramų ribą.

REKLAMA

Praėjo du mėnesiai, ir Klevas atrodė kaip visiškai sveikas kačiukas. Jis nepaprastai energingas ir nepriklausomas, temperamentingas, pasitikintis savimi ir žaismingas.

REKLAMA

Jis prieš tai buvo įžūlus kačiukas, bet dabar, kuo vyresnis, tuo labiau jis tampa lipšnesnis. Nuo išgelbėjimo jis nuėjo ilgą kelią. Kai tik jis pasieks reikiamą svorį, jis bus operuojamas, kad būtų pašalinta skaudama akis, nes infekcija gali išplisti į kitą akį.

Jam patinka glaustytis prie šeimininkų, ir akivaizdu, kad jam tai puikiai sekasi!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].