Šeima turėtų būti apsauga ir parama. Žmogus, būdamas tarp artimųjų, turėtų jaustis apsaugotas, suprastas ir saugus. Daugumos žmonių gyvenime viskas būtent taip ir vyksta. Dėl to jų šeimoje išlieka geras mikroklimatas, jie tuo džiaugiasi. Tačiau ne visiems taip pasiseka.

REKLAMA

Yra asmenų, kuriems šeimoje viskas nesiseka, kurie dėl šios priežasties kenčia, lieka nelaimingi. Jie gimsta po keliais Zodiako ženklais.

REKLAMA

Vandenis

Patys šio žvaigždyno žmonės nerodo didelio užsidegimo kurti santykius. Vandeniai imsis savo reikalų, bus jais labai susidomėję. Artimiesiems jie nebus abejingi ir tuo puikuosis. Tačiau tuo pačiu jie ne itin jaudinsis dėl to, kas vyksta jų šeimoje. Šio ženklo atstovai bus labiau susidomėję dalykais, kurie susiję su jų pomėgiais, darbu arba tiesiog linksminsis.

Šeimos rūpesčiai, buitiniai dalykai – viso to jie nepastebės, juos ignoruos. Natūralu, kad santykiai su artimaisiais dėl šios priežasties bus įtempti.

REKLAMA

Liūtas

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai daug laiko skiria tam, kas pastebima iš išorės. Liūtai siekia, kad šeimos įvaizdis būtų idealus, kad visi matytų tokius santykius, kuriais reikia sekti. Tačiau jie visai nesistengia, kad būtų gera namuose, kad būtų galima džiaugtis vienas kito draugija. Dėl to Liūto šeimoje niekas nebus laimingas. Jie patys tai matys, bet nesupras, kodėl taip vyksta ir ką reikia daryti.

Skorpionas

REKLAMA

Šios asmenybės išsiskiria emocionalumu, polinkiu eskaluoti situaciją. Skorpionai teiks didelę reikšmę bet kokiai smulkmenai, ją akcentuos. Jie artimiesiems nurodys klaidas ir kritikuos. Dėl to kils konfliktai, kurie sugadins santykius ir jie taps įtempti. Skorpionai jaudinsis dėl to, kas vyksta jų namuose, tačiau tuo pačiu negalės imtis adekvačių priemonių, nes nesupras pagrindinės to, kas vyksta, priežasties. Šio žvaigždyno žmonės tikrai negalės tapti laimingi šeimoje. Ir dėl visko kaltas bus tik jų elgesys.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].