Nauja gyvenimo pradžia! 2017 metų Kalėdų išvakarėse Placer apygardoje buvo rasta nelaiminga juodojo lokio jauniklė. Tačiau ji neatrodė kaip meška, veikiau priminė nuogą šunį. Atsižvelgdami į tuo metu buvusį metų laiką, gyvūnų fondo laukinės gamtos centro darbuotojai nusprendė ją pavadinti Eve.

REKLAMA

Ši juodoji meška buvo rasta šalia šiukšlių konteinerio ir buvo išgelbėta žmonių, kurie gelbsti nelaimės ištiktus laukinius gyvūnus, tikėdamiesi, kad ji pasveiks, nes jos sveikatos būklė buvo iš tiesų siaubinga.

REKLAMA

Eve buvo labai išsekusi dėl maisto stygiaus. Jos visas kūnas buvo padengtas niežų dėmėmis, todėl sunku buvo nustatyti, koks čia gyvūnas. Ji buvo pavadinta „Nuogąja meška“ ir greitai tapo prieglaudos darbuotojų numylėtine. Darbuotojai ją maudė ir bandė įvairiais vaistais sugrąžinti  tokį kailį, kokį ji kadaise turėjo. Eve turėjo daug naujų žaislų ir baseiną, kuriame galėjo maudytis. Gyvenimas mažylei buvo malonus, bet kad galėtų išgyventi laukinėje gamtoje, jai reikėjo kailio.

REKLAMA

Nors Eve buvo rūpestingai prižiūrima, iš pradžių jos būklė tik nežymiai pagerėjo. Net balandžio mėnesį  didelių pokyčių  dar nebuvo, išskyrus keletą retų plaukų sruogų ant jos kūno. Iki liepos mėnesio  niežai visiškai išnyko, tačiau ji vis dar sirgo įvairiomis odos infekcijomis. Darbuotojai abejojo ar kada nors ji galės grįžti į laukinę gamtą ir baiminosi, kad Eve jų įstaigoje teks gyventi visą likusį gyvenimą.

REKLAMA

Pagaliau, lapkričio mėnesį, darbuotojai ėmė konsultuotis su odos specialistais ir veterinarijos gydytojais. Galiausiai nutarė  Eve  vis dar palikti nelaisvėje. Nors ji atsigavo ir didžioji dalis jos kūno vėl tapo plaukuota, to nepakako. Atšiauriomis žiemomis juodiesiems lokiams reikalingas storas kailis. „Nuogam lokiui“ tikrai nebus lengva išgyventi laukinėje gamtoje. Ką tai reiškė vargšei Eve?

REKLAMA

Šiuo metu Eve mylinti žmonių šeima ruošia ją perkėlimui į Klivlendo „Amory Black Beauty Ranch“ didelę sodybą, kur augdama turės daugiau erdvės. Besirūpinantys žmonės daro viską, ką gali, kad užtikrintų laimingą ir sveiką šios lokės gyvenimą, kurio ji nusipelnė, nepaisant didelių, 500 eurų per savaitę,  išlaikymo išlaidų. Suprantama, kad tai nebus lengva, tačiau tai svarbu Eve ateičiai.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].