Jei norite atsikratyti blogų minčių ir patiriamo streso, fizinis aktyvumas visada yra puiki mintis.  Kodėl tai naudinga? Sunku galvoti apie problemas, kai kilnojate 50 kg sveriančią štangą!

REKLAMA

Žinoma, naudingas ne vien tik svorių kilnojimas: taip pat galite rinktis treniruotę ant bėgimo takelio, plaukimą, ir t.t.

Treniruočių metu svarbu pasirinkti pakankamai didelį krūvį ir susikaupti, nes tai padės pamiršti slegiančias problemas.

REKLAMA

Fitneso trenerė Vika Sweet papasakojo, kad jos klientams treniruotės padėjo ne tik padailinti kūno linijas, bet taip pat išspręsti įvairias psichologines problemas.

Didelę įtampą patiriantys žmonės gana dažnai pasirenka grupinius užsiėmimus, – tai padeda užmegzti naujas pažintis ir dar labiau atsitraukti nuo slegiančių rūpesčių.

REKLAMA

Ji teigia, kad fizinio aktyvumo derinimas su bendravimu visada yra gera idėja.

Galite pasirinkti kūno rengybos trenerį, kuris gali atstoti psichologą: jis tikrai išklausys ir padės pasirinkti geriausią sporto programą.

REKLAMA

Vertėtų nepamiršti, kad fizinis aktyvumas didina laimės hormonų lygį. Jei nemėgstate kilnoti svarmenų, puikiu pasirinkimu gali būti plaukiojimas baseine.

Vika Sweet teigia, kad stresą gali padėti įveikti ir maudymasis vonioje, į kurią ji rekomenduoja įlašinti spygliuočių eterinio aliejaus.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].