Draugystės sąvoka kiekvienam žmogui turi skirtingą reikšmę.  Vieni dėl savo draugų yra pasiruošę padaryti viską, kas įmanoma, kiti apsiribos gerais patarimais, o dar kiti nedės jokių pastangų.  Žinoma, viskas priklauso nuo individualaus charakterio, tačiau astrologai pastebėjo, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovai visiškai nesistengia dėl savo draugų. Pasidomėkime, kokie tai 3 Zodiako ženklai.

REKLAMA

Jautis

Jautis labiausiai myli save. Savo poreikius jie visada iškelia aukščiau už kitų. Tiesą sakant, jiems reikia draugų ir pažįstamų, kad šalia būtų žmonių, kurie nuoširdžiai jais žavėtųsi ir palaikytų. Tik tuomet Jaučio ženklo atstovas jausis gerai.

REKLAMA

Jei jūsų gyvenimo kelyje pasitaikė toks žmogus, turėtumėte gerai pagalvoti, ar verta su juo tęsti santykius. Jei nenorite visą laiką jaustis prastesniu už savo draugą, tikrai neverta dėti pastangas, kad tokia draugystė gyvuotų.

Vandenis

Vandeniai yra labai apgaulingi. Iš pradžių jie gali parodyti nuoširdų susidomėjimą jumis. Jiems bus  įdomu apie jus žinoti kuo daugiau: jie klausinės apie darbą, asmeninį gyvenimą, ir t.t. Atrodytų, kad kiekviena draugystė reikalauja atsiverti, tačiau tik ne šiuo atveju. Tam tikru metu šią informaciją Vandenis gali panaudoti ne pačiais geriausiais tikslais.

REKLAMA

Žinoma, nėra nieko blogo pasipasakoti savo draugui, tačiau tuomet, jei jis yra pernelyg smalsus, turėtumėte būti atsargus.

REKLAMA

Mergelė

Mergelė nežino, kas yra tikra artima draugystė. Šio ženklo atstovas gali tapti geru bičiuliu, tačiau nuo jo vertėtų laikytis saugiu atstumu.  Su Mergele galite eiti pasivaikščioti, apsipirkti ar daryti kitus malonius dalykus, tačiau šio ženklo atstovui jokiu būdu neturėtumėte išduoti didžiausių savo paslapčių.

REKLAMA

Mergelė niekada nevertins draugystės taip pat, kaip ir ir jūs. Nenustebkite, jei šio ženklo atstovas vieną dieną jus išduos.

REKLAMA

Taigi, koks verdiktas?

Žinoma, astrologų įžvalgos nėra neginčijama tiesa. Kiekvienas žmogus yra unikalus. Kiekviena draugystė turi atlaikyti įvairius išbandymus, o informacija apie Zodiako ženklus gali padėti numatyti, kuo visa tai baigsis. Vis dėlto, atsargumas dar niekam nepakenkė.

REKLAMA

Ar tarp jūsų draugų yra šių Zodiako ženklų atstovų?

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].