Theo tvirtina, kad išgelbėtas katinas Severusas yra mylimas šeimos augintinis ir jo niekas negali paimti į kitą šeimą.

REKLAMA

Vyras baiminasi, kad jo mylimą katiną pagrobs kaimynas, kuris tvirtina, kad katinui labiau patinka jo šeima.

REKLAMA

42 metų Theo Droushiotis sakė, kad jo „itin draugiškas“ juodas katinas Severusas dažnai leidžia dienas „ragaudamas“ kaimynų skanėstus ir bandydamas patekti į jų sodą, kad atkreiptų į save dėmesį.

Kaimynas teigė, kad Severusas daug laiko praleidžia jų sode ir susidraugavo su jo dukra, todėl jie mano, kad jam patiko jų namai.

REKLAMA

Tada kaimynas paklausė Theo, ar jis „pakankamai skiria laiko katinui“, nes „girdėjo, kad jis dirba kiekvieną dieną ir neturi vaikų, kad su katinu žaistų“.

REKLAMA

Baimindamasis, kad Severusą gali pasiimti kaimynas, Theo skuba iš darbo namo jo patikrint ir pritvirtino jam antkaklį su sekimo įtaisu.

REKLAMA

Theo sakė: „Iš pradžių pamaniau, kad žmonės iš manęs šaiposi, todėl pasakiau kolegoms: „Labai juokingi žmonės“.

„Žmonėms kažkas patinka ir jie turi įžūlumo tiesiog imti arba paprašyti. Tai gąsdina“, – sakė jis.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.