Ši daili mergina populiari dėl savo neįprastos figūros. Pamatykite!

Ši miela mergina tapo nepaprastai populiari dėl savo sunkaus darbo. Būtent apie ją galime pasakyti – ji pati pasiekė populiarumą!

mergina

Courtney Taylor gimė mažame miestelyje Midlande, Teksase. Kai mergaitei buvo 7 metai, jos šeima persikėlė į Ostiną, kur ji užaugo. Būdama 18 metų Courtney išvyko užkariauti Los Andželo.

mergina

Dabar ji yra labai populiari, jos „Instagram“ puslapis turi daugiau nei milijoną prenumeratorių, mergina vaidino keliose reklamose ir klipuose. Ir viskas dėl jos išvaizdos…

mergina

Kourtney draugai ir artimieji ją visada palaikė, kai ji pasirinko sportą – jie tik džiaugėsi. Persikėlusi į Los Andželą, mergina nuėjo į sporto salę, ji svajojo dalyvauti kultūrizmo varžybose.

mergina

mergina

2016 m. ji pateko į prestižinį „ West Coast Classic NPC“ konkursą. Courtney finišavo trečia. Tačiau jau 2017 metais mergina grįžo ir tapo nugalėtoja.

mergina

Mergina iškart tapo populiari. Ji vaidino tokiuose filmuose kaip „Melo žaidimas“, „Amerikos psichologas“ ir „Rampage“.

mergina

Socialiniuose tinkluose ji rašė, kad norint pasiekti savo formas, reikalinga viena genetikos dalis, viena dalis tinkamos mitybos ir treniruočių, o prie viso to reikia pridėti žiupsnelį tinkamo rakurso nuotraukai padaryti.

mergina

mergina

Ši jauna moteris jau sutiko savo antrąją pusę.

mergina

Courtney išmoko naudotis viskuo, ką jai davė gamta. Ji dirba pati, laikosi tinkamos mitybos ir reguliariai sportuoja. Šauniai padirbėta! Pavyzdys, kaip paversti savo gyvenimą sėkmingu, svarbu užsibrėžti tikslą ir dirbti jį pasiekiant!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].