Testas: pasirinktas kelias atskleis jūsų gyvenimo filosofiją

Gyvenimas yra kelias, kuriuo turime eiti. Nėra tinkamesnio palyginimo nei gyvenimo sulyginimas su keliu. Ir šis kelias retai būna greita eismo juosta. Gyvenimas yra pilnas iššūkių. Jie yra tam, kad iš gyvenimo gautume kuo daugiau.

Pasirinkite kelią ir sužinokite, kokia gyvenimo filosofija vadovaujatės.

1 kelias

Jei pasirinkote šį kelią, jaučiate, kad nepriklausote šiam pasauliui. Nuo pat vaikystės mėgote žiūrėti į naktinį dangų, svarstyti, kur yra jūsų tikrieji namai. Jūs ieškote kitokios realybės. Mokslinė fantastika, mitologija ir gotikiniai romanai yra jūsų mėgstamiausi skaitiniai. Jūs gebate sukurti kažką visiškai naujo, net jei tai būtų provokacija kitiems.

2 kelias

Jei pasirinkote 2 kelią, jūsų kelias yra jautrumas, gerumas ir nuoširdi atjauta. Jūsų svajonės, vizijos, aistros ir troškimai verčia jus jaustis it fėja žiauriame pasaulyje. Nors dažnai nusiviliate ir esate itin pažeidžiamas, vis tiek jaučiate, kad pasirodys krikštamotė iš pasakų ir pakeis jūsų gyvenimą. Jūs tikite gėrio galia. Romantika yra jūsų dalis. Mėgstate poeziją, klasikinę muziką ir džiazą bei mėgaujatės bet kokios formos grožiu.

3 kelias

Tai dvasingumo kelias. Saulė nusileidžia ir ateina naktis. Tačiau jūs žinote, kad saulė vėl pakils. Jūsų mirę protėviai veda jus ir per sapnus bei vizijas atsiunčia didžiulę pagalbą. Emocijos jums svarbiau nei logika. Jūs skaitote mokytojų, kurie mokė, kaip galima pranokti savo prigimtį, knygas ir norite įveikti mirties baimę. Jums patinka pogrindžio muzika ir abstraktus menas.

4 kelias

Tai yra senųjų būdų kelias. Labirintas yra kelias tiems, kurie ieško tikro nušvitimo, ieško pasaulio tiesos. Labirintas, alchemikų ir okultinių mokyklų simbolis, rodo jūsų sielos kelionę į stebuklingąsias sferas. Jus domina burtininkystė ir senovės religijos. Jums svarbūs simboliai ir ritualai. Mėgstate tradicinę muziką ir burtus.

5 kelias

Jei pasirinkote šį kelią, gyvenimas jums neturi ribų. Atrodo, kad jūsų intuicija jus veda visą gyvenimą. Atrodo, kad nepaisote gravitacijos, esate tarsi slaptas kelias vandenyje. Tikėjimas yra jūsų ginklas ir, nors daugelis draugų bando atgrasyti jus nuo ėjimo šiuo keliu, žinote, kad pasirinkote teisingai. Visada randate sprendimą, kai atrodo, kad neįmanoma to padaryti. Mėgstate keliauti, skaitote šiuolaikinius romanus ir esate susikūręs įdomią bei sėkmingą karjerą.

6 kelias

Geriau nei kas kitas suprantate, kad esame šio pasaulio dalis. Jūs visada buvote artimas gamtos stichijoms ir jautėte ryšį su gyvūnų karalyste. Be to, jūs visada naudojotės žolelių magija ir medžių galia. Jums patinka gyventi kaime, atokiau nuo miesto šurmulio. Jūsų idėjos yra harmoningos, o šeima jus džiugina. Jūs skaitote senas pasakas ir istorines knygas. Jums muzika yra garsai, kuriuos girdite ramioje vietoje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].