Sudėtingas galvosūkis norintiems pabėgti nuo rutinos

Šiandien jūsų užduotis skambės gana paprastai: jums reikia rasti raidę N. Ji yra, kaip matote aukščiau pateiktame paveikslėlyje, pasislėpusi tarp H raidžių. Tai padaryti neįtikėtinai lengva. Bet, žinoma, yra vienas mažas niuansas. Apie tai ir kaip išspręsti šį vaizdinį galvosūkį papasakosime žemiau.

REKLAMA

Raskite raidę N

Kaip tikriausiai žinote, vaizdiniai galvosūkiai yra nepaprastai naudingi mūsų protui. Tačiau taip pat svarbu suvokti, kad visų rūšių galvosūkius pirmiausia suvokiame pramogine forma. Sutikite, daug lengviau ir įdomiau ieškoti kitokios raidės tarp panašių nei suskaičiuoti sunkią lygtį.

Žinoma, kartais reikia tokių testų. Tačiau paprastam žmogui tokios informacijos kasdieniame gyvenime tikrai nereikia. Bet kas aiškiai taps pliusu – atidumas, susikaupimas, budrumas, gebėjimas analizuoti ir greitas protas.

Būtent šiuos įgūdžius tobuliname spręsdami galvosūkius. Bet kaip tarp vizualiai panašių H raidžių rasti raidę N? Iš tikrųjų tai gana paprasta. Visų pirma, reikia atidžiai apžiūrėti vertikalias ir horizontalias raidžių eilutes. Jos visos atrodo vienodai, ar ne?

REKLAMA

Susikoncentruokite į užduotį

Todėl gebėjimas atskirti panašius elementus mums padės. Taigi, kaip nesunku pastebėti, skirtumas tarp N ir H yra tik viduryje esančioje eilutėje. Pasirodo, turime sutelkti dėmesį į šią detalę. Kai susikaupsite, tai surasti reikiamą raidę taps lengviau nei bet kada anksčiau.

Kalbant apie šiandienos galvosūkį, raidė N yra kairėje paveikslėlio pusėje tiesiai po centru. Įdomu, ar pavyko pačiam rasti reikiamą raidę? Kiek laiko jums prireikė išspręsti šiam galvosūkiui? Būtinai pasidalinkite savo rezultatais su mumis komentaruose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].