Manote, kad turite gerą regėjimą? Galite pastebėti mažas detales, kurių nemato kiti? Ar jums pavyks rasti vėžlį miegamajame, kuriame viešpatauja chaosas ir netvarka? Atsakymas priklauso tik nuo jūsų. Taigi, negaiškite laiko ir greitai pradėkite ieškoti.

REKLAMA

Be jokios abejonės, tokiame chaose gali būti sunku  kažką rasti. Daiktų paieška gali būti tikrai nelengva, todėl išbandykite savo jėgas ir išspręskite šį galvosūkį. Taigi, kaip minėta aukščiau, miegamajame reikia rasti vėžlį.

Tiesą sakant, šią užduotį gali išspręsti tik tie, kurie turi erelio regėjimą. Svarbu būti pakankamai pastabiems, kad šiame chaose galėtumėte rasti ieškomą vėžlį. Paprastais žodžiais tariant, jūs turite būti tikras Šerlokas Holmsas, kuris turi greitą reakciją ir yra labai pastabus detalėms.

REKLAMA

Panašiais galvosūkiais dalinamės pakankamai dažnai, todėl jūs turite galimybę lavinti savo pastabumą detalėms. Nors iš pirmo žvilgsnio galvosūkiai gali atrodyti labai paprasti, tačiau bandant juos išspręsti gali kilti įvairių sunkumų.

Na, bet grįžkime prie šiandienos užduoties. Atrodo, kad rasti dingusį gyvūną nėra taip paprasta. Be to, tą reikia padaryti vos per 10 sekundžių. Jei jums nepavyksta to padaryti, nepasiduokite. Duosime nedidelę užuominą: norint rasti vėžlį, pakanka sutelkti dėmesį į dešinę vaizdo pusę. Na, ar jau matote?

REKLAMA

Svarbu pažymėti, kad tokius galvosūkius reikia spręsti kiekvieną dieną. Faktas yra tai, kad toks pomėgis gali ne tik pagerinti mūsų protinius sugebėjimus, bet ir sumažinti tokios ligos kaip demencija tikimybę. Be to, galvosūkių sprendimas gali būti puikus laisvalaikio praleidimo būdas, tiesa?

Kalbant apie vėžlį, jis pasislėpė ant spintos. Jį surasti nebuvo labai sudėtinga užduotis, ar ne? Ar pavyko laiku išspręsti galvosūkį? Būtinai pasidalykite savo rezultatais komentaruose. Bus tikrai įdomu sužinoti, kiek turime pastabių skaitytojų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].