Patys nervingiausi Zodiako ženklai. Ar jūs - vienas jų?

Šie žmonės įvairiomis frazėmis įskaudina kitus ir elgiasi taip, tarsi visi aplinkiniai būtų jiems skolingi. Jie visiškai nekontroliuoja savo emocijų. Astrologai teigia, kad yra 3 Zodiako ženklai, kurie labai greit susinervina.

Šaulys

Pasaulyje yra tiek daug pagundų, kad ugnies ženklas negali joms visoms atsispirti. Šauliui nėra jokių taisyklių ir etikos standartų. Jei Šaulys kažko nori, jis bet kokia kaina tai gaus. Tokiomis akimirkomis geriau šalia jo nebūti. Šaulys kelyje į tikslą sunaikina viską aplinkui ir kritikuoja visus šalia esančius.

vyrai

Avinas

Šis Zodiako ženklas yra tikras niurzga. Avinui svarbu, kad paskutinis žodis liktų jam. Jis griežtai kritikuoja visus, kurie nesutinka su jo nuomone. Jis nesidomi kitų jausmais ir skaudžiai įžeidžia artimuosius. Įtikinti Aviną, kad jis klysta, yra neįmanoma užduotis. Dėl blogos šio ženklo prigimties, jis labai dažnai patiria pykčio protrūkius.

Liūtas

Neapgaukite savęs ir negalvokite, kad Liūtas negali iškelti grandiozinio skandalo. Iš išorės šis ženklas gali atrodyti gana ramus, bet iš tikrųjų jame siaučia aistrų vandenynas, kuris gali bet kurią akimirką išsilieti. Kol Liūtas jaučiasi saugus, jis yra ramus. Kai tik horizonte pasirodo varžovas, kuris yra pasirengęs nustumti jį nuo karaliaus sosto, Liūtas tampa kerštingu piktadariu ir sunaikina viską, kas pasimaišo jo kelyje.

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, vasario, zodiako ženklai, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].