Pasirinkite šukuoseną ir sužinokite, kokį pirmąjį įspūdį paliekate kitiems

Ar įdomu sužinoti, ką jus pamatę pagalvoja kiti žmonės? Kokį jie jus įsivaizduoja – linksmą, intelektualų, jautrų, nuoširdų, gerą ar blogą? Tiesiog atlikite šį smagų testą! Jums tereikia išsirinkti vieną šukuoseną. O tada skaitykite, ką jūsų pasirinkimas atskleidžia.

1 šukuosena

Kai pirmą kartą susitinkate su žmogumi, jis pirmiausia pagalvoja, kad nesate toks, kaip kiti. Jumyse yra šis tas ypatinga ir nepakartojama. Jūsų tikrai nepavadinsi vidutinybe! Jūs gyvenate pagal ir laikotės tam tikrų principų, kurie susiformavo per gana ilgą laiką. Jūs žinote, ko norite, ir be galo vertinate ištikimybę. Jūs esate neįtikėtinas!

2 šukuosena

Esate rafinuotas žmogus ir jūsų įvaizdyje yra romantiškų akcentų. Būtent tokį pirmąjį įspūdį ir sudarote. Jums patinka gražūs, gerai jums tinkantys ir patogūs drabužiai. Jūs lengvai bendraujate ir mėgstate atrasti ką nors naujo. Jūs tikite tikra draugyste ir manote, kad ne kiekybėje esmė.

3 šukuosena

Esate nenuspėjamas, žaismingas ir linksmas. Jūs atrodote įspūdingas nuo pirmųjų pažinties minučių! Malonus ir švelnus, lengvai maištingas – štai toks atrodote kitiems. Jūsų elgesys ir įvaizdis tiesiogiai priklauso nuo to, kaip norite atrodyti tam tikru momentu. Su kai kuriais žmonėmis norite būti lengvas, linksmas ir malonus, o su kitais norite būti šaltesnis ir neparodyti savo atvirumo bei švelnumo.

4 šukuosena

Kai pirmą kartą jus pamato, žmonės pastebi, kad jums patinka, kai viskas yra tobula ir atvira. Jums patinka gražūs drabužiai ir aksesuarai. Jūs turite gerą skonį ir manieras. Tačiau netoleruojate blogo skonio ir juokingai apsirengusių žmonių. Žmonės jumyse įžvelgia rafinuotumą.

5 šukuosena

Esate laisvas, šiek tiek lengvabūdis ir patenkintas dabartiniu savo gyvenimu. Būtent tai kiti pastebi pirmiausia. Savarankiškas, gražus, įdomus ir optimistiškas – šios savybės pirmiausia ateina žmonėms į galvą, kai jie kalba apie jus. Esate užsispyręs ir tiksliai žinote, ko esate vertas. Jūs gyvenate čia ir dabar principu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].