Pasirinkite geometrinę figūrą ir sužinokite, koks jūsų charakteris

Jau 1978 m. Amerikiečių psichologė ir medicinos gydytoja  Susan Dellinger sukūrė puikią identifikavimo sistemą. Ji sistemą pavadino „psichologine geometrija“ ir atrado, kad pasirinkus geometrines figūras galima tiksliai nustatyti žmogaus elgesį ir sužinoti, koks jo charakteris. Jūs pasirenkate figūrą pagal savo pomėgius, ir tai lemia jūsų charakterį. Taip pat galite išmokti naudoti savo stipriąsias puses gyvenime ir kaip efektyviai bendrauti su žmonėmis.

charakteris

Pasirinkite vieną iš 5 paveikslėlyje parodytų figūrų ir atraskite savo personažo stipriąsias puses:

Pažvelkite į aukščiau esančias 5 figūras ir išsirinkite jums tinkamiausią.

1. Trikampis

charakteris

Šis pasirinkimas atspindi drąsų ir energingą vadovą. Ryškiausias „trikampio“ bruožas –  sugebėjimas ir noras sutelkti dėmesį į pagrindinį tikslą. Tai yra „kairiosios smegenys“, sugebantys per trumpą laiką išanalizuoti bet kokią situaciją.

Šios kategorijos žmonės linkę elgtis teisingai ir teisintis. Nori priimti sprendimus ir vadovauti kitiems ne tik sau. Jie yra pasirengę stresui, kovai ir konkurencijai. Trikampiai ne visada pripažįsta savo klaidas.

Jiems labai svarbu karjera, jie gali tapti lyderiais ir politikais, turi aukštus organizacinius sugebėjimus. Tačiau jie taip pat gali būti impulsyvūs ir nekantrūs. Lengvai bendraujate su bet kuo, o jūsų santykiai yra gyvi ir emocingi.

„Trikampis“ daug dėmesio skiria savo išvaizdai ir daug dirba, kad išlaikytų savo kūno formas.

Dalykai, kurie jus liūdina: prarasta situacijos kontrolė, nesėkmė, netinkamas darbas, kontaktas su nesusijusiais žmonėmis.

2. Kvadratas

charakteris

Jei pasirinkote šią figūrą, esate darbštus ir nepretenzingas. Šio tipo žmonės baigs tai, ką pradėjo ir jų sunkus darbas pavers juos aukštos kvalifikacijos specialistais. Žmonės, kurie pasirenka kvadratą, mėgsta organizuoti ir  bando susitvarkyti reikalus.

Bendravimas nėra stiprioji šių žmonių pusė. Jie yra labai atsargūs santykiuose ir linkę jų kiek įmanoma vengti. Kvadratą pasirinkę žmonės kalba ramiai ir sklandžiai, ir jiems nepatinka kelti balsą. Jie labiau linkę priimti pagrįstą pašnekovo kritiką. Jie siekia gauti ir keistis turima informacija.

„Kvadratiniams“ žmonėms patinka  tvarkingas gyvenimas ir nusistovėjęs režimas.

Dalykai, kurie jus liūdina: netinkamas darbas, priklausomybė nuo kolegų, tėvų ar šeimos problemos.

3. Stačiakampis

Žmonės pasirinkę šią figūrą yra besikeičiantys. Individualiu požiūriu galima teigti, kad jie turi laikiną pobūdį, kitaip tariant, jame gali būti kitų keturių formų ypatybės tam tikrais gyvenimo tarpsniais.

Pagrindinis „stačiakampio“ bruožas yra sumišimas ir nesugebėjimas nustatyti jo vietos savyje ir gyvenime. Jų veiksmai yra nenuspėjami ir neatsižvelgiama į pasekmes. Jie visada ieško naujų darbo būdų ir naujo gyvenimo būdo, nes nori kažko siekti geriau.

Operatyvumas arba, atvirkščiai, sąstingis, staigios emocijos ir kintantys sprendimai – tai daro žmones atsargius. Tačiau „stačiakampiai“ nuoširdžiai domisi tuo, kas vyksta aplink juos, yra atviri naujiems dalykams ir noriai mokosi. Šiuo atžvilgiu jie yra patikimi ir lengvai paveikiami kitų.

charakteris

Pereinamasis laikotarpis taip pat turi įtakos drabužių stiliaus pasirinkimui. Tie, kurie pasirenka „stačiakampį“, yra tvarkingai apsirengę, tačiau nesilaiko vieno modelio.

Dalykai, kurie jus liūdina: Tai gali nutikti bet kurioje gyvenimo situacijoje. Darbo pokyčiai ir šeimos problemos.

4. Apskritimas

Pagrindinė šio tipo žmogaus vertybė yra asmuo ir santykis su jais. Apskritimas yra gamtos psichologas ir taikdarys. Jei pasirinksite šį simbolį, galėsite būti atviri. Jie turi nuostabią auditoriją ir paslėptą žavesį, kuris pritraukia kitų meilę ir pagarbą. Dėl to jie jautrūs melui.

Šie žmonės nemėgsta prisiimti atsakomybės ir bando kaltinti kitus. Todėl retai būna tarp jų talentingų lyderių. Gebėjimas priimti drastiškus sprendimus taip pat silpnas. Šie žmonės į  nesusipratimus žiūri labai rimtai ir būna laimingesni, kai randa bendrą pagrindą ir susitaiko. Taigi, jei jie su kuo nors nesutiks, jie bus pirmieji pasiūlę kompromisą.

Kalbant apie stilių, juos labiausia domina kasdieniniai drabužiai. Drabužių pasirinkimas yra siauras, tačiau per daug dėmesio skiriama sportui ar kūno sudėjimui.

Dalykai, kurie jus liūdina: šeimos problemos gali juos nuliūdinti. Tačiau kai asmeniniame gyvenime viskas klostysis blogai, jie gali patekti į net ir menkiausių problemų darbe spąstus.

5. Zigzagas

charakteris

Zigzagas reiškia iniciatyvą ir kūrybingą mąstymą. Dėmesys detalėms, užsakymai, smulkūs dalykai – visa tai „zigzagui“ atrodo tikrai svetima. “O kas, jei į tai pažvelgsime?” gali būti visiškai išreikštas žodžiu. Tai, ką jie mėgsta daryti, yra sugalvoti kažką visiškai skirtingo, to, kas netinka kartu ir sugalvoti kažką naujo. Zigzagas yra aistringiausias iš šių penkių personažų. Emocijos yra nepastovios, staigios, o keistas mąstymas yra šio tipo žmonių bruožas.

Jie nemėgsta laikytis jokių taisyklių ir, kiek įmanoma renkasi nepriklausomybę. Jie retai baigia tai, ką pradėjo, todėl yra linkę likti su kitais.

Zigzagui komunikacija nėra žinių šaltinis, o būdas perteikti savo požiūrį.

Jie dažnai domisi madingais egzotiškais stiliais. Tai yra stiliaus derinys, tačiau jie nekreipia daug dėmesio į drabužius. Jie yra aistringi ir gyvi žmonės.

Dalykai, kurie jus liūdina: nesidomi savo idėjomis ir atradimais, neįvertina jų indėlio. Be iššūkių jie tampa nuobodūs.

charakteris

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].