Loginio mąstymo testas: koks turėtų būti paskutinis skaičius?

IQ yra kiekybinė suma, apibendrinanti žmogaus intelektą ir nustatoma atliekant įvairius testus su matematiniais ir loginiais elementais. Dažnai įvairiuose testuose prašoma nustatyti, koks skaičius turėtų būti kokioje nors sekoje.

Iš pirmo žvilgsnio tokie testai atrodo paprasti, tačiau kai pradedate galvoti, turite įjungti savo loginį mąstymą ir taikyti įvairius skaičiavimus, kad gautumėte teisingą atsakymą.

Yra keletas būdų, kuriuos galite išbandyti norėdami patikrinti savo IQ lygį, tačiau šį kartą jums siūlome testą. Stenkitės atsakyti teisingai. Teisingas atsakymas yra pateiktas straipsnio apačioje, bet nežiūrėkite, kol pats nesugalvosite atsakymo.

Loginio mąstymo testas: koks turėtų būti paskutinis skaičius?

Testas

Pabandykite kuo greičiau išmąstyti teisingą atsakymą.

Tačiau neskubėkite, gerai pagalvokite!  

Ar jau sugalvojote? Tikrai gerai viską apsvarstėte?

Tuomet laikas sužinoti teisingą atsakymą!   

O teisingas atsakymas toks…

skaičius

Teisingas atsakymas – 3. Skaičiai yra sumažinami taip: 18–8 = 10, 10–4 = 6, 6–2 = 4 ir 4–1 = 3.

Ar šis išbandymas jums buvo sunkus? Ar atspėjote, koks skaičius turi būti paskutinis? Ar greitai išsprendėte problemą? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].