Dėmesingumas gyvenime tikrai praverčia. Ši savybė leidžia sėkmingai dirbti, turi įtakos santykiams su kitais ir leidžia greičiau priimti pagrįstus sprendimus. Mokslininkai mano, kad moterys paprastai yra dėmesingesnės nei vyrai. Vis dėlto, siūlome atsisakyti lyčių stereotipų ir atlikti dėmesingumo testą. Arba, priešingai, galite patikrinti mokslininkų teiginį, ir kartu su priešingos lyties atstovu atlikti šį testą. Galėsite palyginti savo atsakymus. Tai bus smagu! Užduotis yra labai paprasta. Tiesiog atsakykite, kiek veidų matote paveikslėlyje.

REKLAMA

Kiek veidų matote paveikslėlyje? Dėmesingumo testas

Prieš pradėdami testą, atsakykite sau į klausimą, ar laikote save dėmesingu žmogumi. Vėliau jums bus tikrai įdomu išsiaiškinti, ar tikrai esate toks dėmesingas, koks manote esantis. Žinoma, jei paaiškės, kad stokojate dėmesingumo, tikrai neverta nusiminti. Jei norite tapti dėmesingesni, tereikia dažniau treniruotis.

REKLAMA

Mes dažnai pasidaliname įvairiais testais, kurie gali padėti lavinti šią savybę. Jei šiuos testus atliksite pakankamai dažnai, ateityje galėsite džiaugtis kur kas geresniais rezultatais.

Grįžkime prie šiandienos testo. Išstudijuokite paveikslėlį ir atsakykite, kiek veidų jame matote. Jie gali būti pasislėpę už įvairių detalių. Šie veidai gali būti tarp akmenų, medžių ir pan.

REKLAMA

Paprastai interneto vartotojai neranda tiek veidų, kiek norėtų. Ne visi randa vos 4 veidus! Vis dėlto, jei labai pasistengsite ir tam skirsite pakankamai laiko, galite pamatyti 10 veidų. Kai pateiksite galutinį atsakymą, pereikite prie testo rezultatų.

REKLAMA

Testo rezultatai

11 veidų

REKLAMA

Sveikiname: jūs esate labai dėmesingas  žmogus. Jūsų neaplenks net menkiausia smulkmena. Už tai jūs turite būti labai vertinami darbe. Vis dėlto,  kartais jūsų dėmesingumas trukdo atsipalaiduoti. Išmokite atsipalaiduoti, nes kitaip galite išprotėti!

REKLAMA

Nuo 8 iki 10 veidų

Jūsų rezultatas yra labai geras. Tai yra geresnis rezultatas nei gauna 97% interneto vartotojų. Jūsų dėmesingumas yra raktas į sėkmę mokykloje ar darbe.

REKLAMA

6-7 veidai

Tai – tikrai neblogas rezultatas. Tai rodo, kad esate gana dėmesingas žmogus, tačiau galite būti kiek tingus. Galbūt būtumėte radęs daugiau veidų, jei į užduotį būtumėte žiūrėjęs rimčiau.

REKLAMA

Mažiau nei 6 veidai

REKLAMA

Jums reikia lavinti savo dėmesingumą. Deja, tokį rezultatą gauna dauguma interneto vartotojų. Dėmesingumą galima ugdyti reguliariai praktikuojantis. Tam padės ne tik įvairios užduotys, bet ir meditacija, joga, laikas, praleistas vienumoje, kai į ką nors koncentruojatės. Taip pat galite išsiugdyti įprotį stebėti savo kvėpavimą ir gatvėje pastebėti įvairias smulkmenas: pastato stogo spalvą, neįprastos formos žibintą, krūmuose pasislėpusią katę, ir t.t. Tikime, kad jums pavyks!

Pasidalinkite komentaruose, kiek veidų jums pavyko rasti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].