Ne veltui senovėje katės buvo laikomos šventais gyvūnais …

Katės visada traukė žmones savo paslaptingumu ir nepriklausomybe. Katės nuo seno buvo laikomos mistiniu gyvūnu, pasižyminčiu magiškomis savybėmis. 

Katėms priskiriamos 9 gyvybės ir galimybė išgydyti ligas. Katės taip pat buvo laikomos nežinomo pasaulio valdovėmis … Be abejo, kažkas čia yra.

Šiandien mes jums siūlome retą ir gana neįprastą „Išminčių kačių“ testą. Šios Taro kortos yra tikrai labai stiprios ir tuo pat metu visada veikia žmogaus labui.’

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai mintyse suformuluoti klausimą, kuris šiuo metu jums labiausiai rūpi ir pažvelgti į tris pateiktas kortas. 

Priešingai nei įprastas Taro kortas, šias reikia atidžiai apžiūrėti ir neskubėti rinktis. Atidžiai apžiūrėkite net mažas detales kortoje.

Ir tada pasirinkite tą, kuris jums daro didžiausią įtaką. Pajusite tai- atrodo, kad kai kurios kortos jus traukia … Norėsite į ją žvelgti kuo ilgiau.

Taigi kuri korta yra jūsų? Įsižiūrėkite ir pajusite, kuri veikia jūsų naudai:

1. Svajotoja katė

Tiems, kurie mėgaujasi kiekviena savo gyvenimo akimirka ir tiki geriausia baigtimi, visada pasiseka. Tai stebina ir kelia pavydą. Vis dėlto nebijokite ir tęskite toliau.

Blogis tikrai negali jums pakenkti, nes aukštai danguje yra jūsų laimingoji žvaigždė, vedanti tinkamu keliu.

Taip, šiame kelyje teks susidurti su sunkumais, tačiau jūs tiesiog eikite toliau.

2. Dvi katės po mėnuliu

Visos paslaptingos Visatos jėgos padeda ieškantiems vienas kito. Juk žaidimas vertas žvakės. 

Kai du žmonės nuoširdžiai nori vienas kitam gero ir atskleisti savo sielą, gimsta magija. Dabar jūsų stiprybė yra būti kartu.

Tiesiog būkite šalia ir gyvenimas atsivers tūkstantį būtinų durų.

3. Balta katė rojaus viduryje

Kiekvienas iš mūsų šiame pasaulyje turi savo, ypatingą misiją. Niekada nesijaudinkite, jei kažkas nutinka ne taip. 

Kas šiuo metu yra geriausia, ką Visata gali jums pasiūlyti. Sustokite ir meskite neigiamas mintis. Nevaržykite savęs, esate nuostabus žmogus, sugebantis gauti viską, ko tik nori.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].