Ar jums patinka vaizdiniai galvosūkiai? Galbūt šį klausimą galima drąsiai priskirti prie retorinio. Juk visų rūšių galvosūkiai tiesiog negali nepatraukti mūsų dėmesio, tiesa? Taip atsitiks ir su šiandienos galvosūkiu, kuriame turite rasti porą augintiniui. Pažiūrėkite, ar galite rasti du unikalius šuniukus žemiau esančiame paveikslėlyje, kurie neturi poros?

REKLAMA

Raskite naminių gyvūnėlių poras

Kaip jau turbūt atspėjote, norint rasti atitikmenį naminiam gyvūnėliui ir atrasti unikalius šuniukus, mums prireiks atidumo. Taip pat laikas prisiminti susikaupimą ir budrumą. Juk nuo kiekvienos vizualios detalės priklauso mūsų sėkmė ir teisingas galvosūkio išsprendimas.

REKLAMA

Bet pirmiausia pažvelkime į savo galvosūkį. Kaip puikiai matote, turime 12 šuniukų. Iš pirmo žvilgsnio kiekvienas iš jų skiriasi nuo kitų. Tačiau tik du yra tikrai unikalūs. Visi kiti šuniukai turi savo porą. Ar jau radote šiuos šuniukus? Pabandykime juos surasti kartu.

REKLAMA

Pradėkime nuo viršutinio kairiojo kampo. Tikriausiai jau spėjote, kad išskirtinis pirmojo šuniuko bruožas yra viena iš užpakalinių jo kojų. Ir, be jokios abejonės, tikslią jo kopiją nesunku rasti antroje eilėje dešinėje. Toks pat likimas laukia šuniuko su sidabriniu pakabuku. Jo pora taip pat yra antroje eilėje dešinėje pusėje.

REKLAMA

Puikus iššūkis ypač dėmesingiems

galvosūkiai

Kalbant apie trečią šuniuką pirmoje viršutinėje eilėje, čia užduotis tampa sudėtingesnė. Atrodo, kad susirasti jam porą nėra taip sunku. Tačiau dėmesingi žmonės jau pastebėjo, kad jo išskirtinis bruožas gali būti ne tik ženkliukas ar spalva, bet ir apykaklė.

REKLAMA

galvosūkiai

Be to, svarbu, kad tokia skirtinga detalė gali būti subtili. Taigi, pavyzdžiui, pažiūrėkite į šuniuką apatiniame kairiajame kampe. Jei atidžiai pažvelgsite, galite rasti nedidelę dėmę ant jo priekinės kojos. Ją nėra taip lengva pamatyti. Tačiau tai yra aiškus raktas į sėkmę. Žemiau rasite galvosūkio sprendimą, todėl neskubėkite ir pabandykite patys surasti likusias poras.

REKLAMA

galvosūkiai

Kaip jau turbūt pastebėjote, visi šuniukai turi porą, išskyrus du augintinius. Trečias iš viršaus ir antras iš apačios, šie du šuniukai yra ypač unikalūs. Pripažinkite, ar sugebėjote savarankiškai atlikti šią užduotį? Kiek laiko tam užtrukote? Būtinai pasidalinkite savo rezultatais su mumis komentaruose.
REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].