Paimu iš vaikų ir dedu į šaldytuvą. Blogo kvapo problema greitai išnyksta

Kreida praverčia ne tik piešiant ant asfalto. Namų šeimininkės turi jai ir kitą paskirtį. Kreidos gabalėlis, įdėtas į šaldytuvą, gali išspręsti blogo kvapo problemą, su kuria susiduria dauguma iš mūsų. Verta pasinaudoti šia gudrybe, nes ji mums nieko nekainuoja, o poveikis jaučiamas jau po pirmo panaudojimo.

REKLAMA

Anksčiau kreida buvo galima rašyti ant mokyklos lentos ir piešti ką nors ant kelio. Nors tai yra originalus jos panaudojimas, jį galima šiek tiek pakeisti. Kreida yra puiki priemonė, padedanti išspręsti blogo kvapo šaldytuve problemą. Užtenka tik gabalėlio, kad kartą ir visiems laikams atsisveikintumėte su šia įsisenėjusia problema.

REKLAMA

Kaip pašalinti blogą kvapą iš šaldytuvo?

Ar prisimenate tą akimirką, kai atidarius šaldytuvą jus pasitinka nemalonus kvapas? Daugelis iš mūsų nori greitai jį uždaryti ir daugiau niekada neatidaryti. Blogą kvapą sukelianti problema ne visada kyla dėl apleisto prietaiso. Tai gali atsirasti dėl skirtingų netinkamai laikyto maisto kvapų.

Neįmanoma dėti oro gaiviklio į šaldytuvą, todėl reikia rasti būdą, kuris tiesiogine prasme sugertų nemalonius kvapus. Šiuo metu verta paimti šiek tiek kreidos (ji turi higroskopinių savybių). Nors dauguma žmonių šią savybę sieja su drėgmės sugėrimu, ji puikiai veikia ir su stipriais kvapais. Kreida turi būti vientisa, dedama ant viršutinės arba apatinės šaldytuvo lentynos. Geriausia po ja padėti popierinį rankšluostį arba padėti kreidą tiesiog ant nedidelės lėkštutės. Keiskite ją kas kelias dienas, tą darykite kai ji suminkštėja ir pakeičia spalvą.

REKLAMA

Kaip naudoti kreidą kasdieniniam valymui?

Kreidos savybes verta panaudoti įvairiose situacijose. Kadangi ši žaliava taip gerai sugeria vandenį, ji gali būti naudinga ir valant riebalus, kurie prasiskverbė į medžiagą. Trapi, subtili formulė nepažeis audinio ir gali padėti pašalinti įsisenėjusius nešvarumus.

Jei ant staltiesės atsirado riebių dėmių, būtinai patrinkite ją pudra kreida ir palaukite kelias minutes. Tada paimkite šepetėlį kietais šereliais ir pradėkite trinti pluoštus. Skaldos kreida turi pašalinti riebalus nuo audinio. Pakartokite veiksmą keletą kartų, o pačioje pabaigoje patrinkite tą vietą indų plovikliu ir dėkite į skalbimo mašiną. Kreida turėtų veikti kaip puikus dėmių valiklis. Metodas yra daug ekologiškesnis nei naudojant parduotuvėje pirktus chemikalus. Verta išnaudoti kreidos galimybes ant įvairių paviršių – nuo ​​dvokiančio šaldytuvo iki riebalų dėmių valymo.

REKLAMA

šaldytuvą

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].