Žmonės dažnai susiduria su klausos sutrikimais. Klausos praradimui turi įtaką daugybė veiksnių, įskaitant sveikatą ir emocinę savijautą.

Kai pasaulis atrodo tylus, jūs ne tik patiriate stresą ir pykstate, bet ir jaučiate skausmą. Todėl nepraleiskite simptomų, pajutę klausos praradimo simptomus.

Klausos praradimas yra kenksmingas, tačiau reikia pažymėti, kad šiuolaikinės technologijos padeda atstatyti klausą ir pašalinti susijusius sutrikimus.

Klausos praradimo priežastys :

Amžius 

Triukšmas

Ausies uždegimas

Ausies defektas

Meningitas

Vėžys

Simptomai

Klausos sutrikimas yra lėtas arba staigus sutrikimas. Tie, kurie susiduria su klausos sutrikimais, dažnai prašo pakartoti tai, ką ką tik pasakė.

Tai taip pat daro įtaką sveikatai ir nuotaikai. Pagrindiniai klausos sutrikimo simptomai:

Skausmas ir spaudimas vienoje ar abejose ausyse

Galvos skausmas

Prašote pakartoti žmonių, ką sakė

Negirdite radijo ar televizijos

Esate nusivylęs, nes nesuprantate, ką žmonės sako

Kai susitinkate su naujais žmonėmis, jaudinatės, kad apie jus blogai kalba

Gydymas

Yra įrenginys, kuris atpažins triukšmą ir kalbos atpažinimą bei leis aiškiai klausytis jūsų balso, kurį galima naudoti prisijungti prie telefono.

Valdžia pabrėžia, kad šis prietaisas daro gerą poveikį žmonėms, turintiems klausos negalią.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].