Pirmoji meilė, kaip ją pamiršti ir pradėti gyventi visavertį gyvenimą?

Nenuostabu, kad yra sakoma, kad pirmoji meilė, kuri dažniausiai visus užklumpa mokykloje, yra nuoširdžiausia ir stipriausia. Tie jausmai alsuoja neatsargumu, naujomis emocijomis, todėl ilgai išlieka atmintyje, kartais net visą gyvenimą.

meilė

Šie pirmieji santykiai dažnai nustato kriterijus, pagal kuriuos asmuo vėliau matuoja visus savo vėlesnius santykius. Ir jei pirmoji meilė buvo graži, jaudinanti ir aistringa, tada išmatuoti santykiai brandesniame ir pragmatiškesniame amžiuje atrodys tik nuobodus šešėlis. Tačiau pirmosios meilės prisiminimai kartais gali tapti įkyrūs, nuvertinantys tai, ką jau turite.

Kaip pamiršti pirmąją meilę?

„Mes buvome pažįstami nuo pirmųjų gyvenimo metų. Iš pradžių buvome draugai, kartu žaidėme. Subrendę įsimylėjome, pradėjome susitikinėti. Bendros mokyklos išvykos, apkabinimai, bučiniai ir prisipažinimai meilėje truko 2 nuostabius metus. Bet tada viskas pasikeitė “, – prisimena 43-ejų Natalija.

meilė

– Jis atsitraukė. Jis sakė, kad jo motina prieštarauja mūsų santykiams, nes aš kalbėjau apie jos nemandagų elgesį su kitais. Tai mane sugniuždė. Nuo to laiko praėjo daug metų, tačiau mūsų išsiskyrimo priežastis neduoda man ramybės. Aš nežinau, kas mane apšmeižė “.

„Aš ir toliau jį myliu, nors praėjo 28 metai. Bėgant metams, aš net rašiau jam laiškus į armiją, bet jis neatsakė. Kelis kartus paskambinau, jis pažadėjo paskambinti, bet nesulaukiau atgalinio skambučio. Ji išpažino savo jausmus, bet tada atsargiai pakeitė temą … “

meilė

„Bėgant metams, jis sukūrė šeimą. Aš taip pat. Neseniai radau jį socialiniuose tinkluose ir pakviečiau pridėti į draugų sąrašą, jis kvietimą priėmė. Aš suprantu, kad negrįšiu į praeitį, bet ką tada daryti su jausmais? Bent jau aš noriu su juo draugauti. Santykiai su vyru visiškai nutrūko. Pagaliau supratau, kad nuo vaikystės tikrai mylėjau ir myliu tik tą berniuką. Ką daryti? “- nerimauja Natalija.

„Nuo santykių praėjo 28 metai. Ir visus šiuos metus vyras demonstravo, kad nesidomi šia moterimi. Jis nekalba atvirai, tačiau jo veiksmai yra iškalbingi: jam nereikia šių santykių. Ir draugystė nereikalinga “, – užtikrintai teigia psichologė.

„Belieka tik amžiams pamiršti mylimąjį. Tiesa, kodėl verta bandyti užmegzti ryšius su žmonėmis, kuriuos buvote įsimylėję, kai jums buvo 15 metų, o po to ketvirtį amžiaus nebendravote. Apie ką turėtumėte kalbėtis? Ar Natalija nori draugiškai išklausyti vyro skundus dėl pinigų trūkumo ir pabodusios žmonos? Pavyzdžiui, ar ji norės paskolinti jam pinigų automobilio remontui ar kartu su juo išgerti po gėrimą bare po sunkios darbo savaitės? “

meilė

„Tikriausiai Natalija turėtų susitvarkyti su savo iliuzijomis ir grįžti į realybę, kur turi šeimą. Kas tie žmonės su ja? Kodėl ji palaiko ryšius su savo nemylimu sutuoktiniu? Kaip geriausios jos dienos praeina viena po kitos? “

„Be abejo, galite palyginti, kokia buvo nerūpestinga, romantiška meilė su dabartiniais beprasmiškais santykiais su nuobodžiaujančiu vyru, tačiau palyginimas tikrai nepadės esamiems santykiams. Tačiau vaikiška meilė beveik visada baigiasi. Taip buvo ir šį kartą. Kas žino, galbūt vaikinas tiesiog sukūrė istoriją apie išsiskyrimo priežastį, nes neišdrįso pasakyti tiesos asmeniškai? Ar tai šiandien ką nors pakeis? “

meilė

„Natalija mieliau gyvena ne realybėje, o savo fantazijose. Ir tai gali tęstis ne vienerius metus, kol pati moteris norės palikti iliuzijų pasaulį i grįžti į realų pasaulį. Apsispręsti dėl tokio žingsnio gali būti nelengva, tačiau reikia nustoti švaistyti gyvenimą “, – reziumuoja ekspertas.

Natalija turėtų nustoti idealizuoti tą žmogų, su kuriuo prieš tiek metų turėjo ryšių. Iš tiesų per tą laiką ji galėjo jam priskirti daug teigiamų savybių, kurių, greičiausiai, vyras neturi. Ir todėl ši meilė labiau tikėtina ne gyvam asmeniui, o įvaizdžiui, sukurtam pačios moters galvoje.

meilė

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].