Kokios įtakos poros santykiams turi amžiaus skirtumas?

Sužinokite, amžiaus skirtumo įtaka poros santykiams! Tai yra ypač svarbu norint sukuti tvirtus ir ilgalaikius santykius.

Amžiaus skirtumo nėra (partneriai bendraamžiai)

pora

Sėkmingos poros, vienas kitą lengvai supranta, turi panašią patirtį. Tačiau šiuose santykiuose kartais kyla nesutarimų dėl laisvalaikio, prireikia laiko kol partneriai nustoja vienas kitą savintis.

1 metų skirtumas

pora

Prastos poros, nors gyvenimo ritmas yra panašus, tačiau požiūrio į gyvenimą kampas yra skirtingas, ypač netolimoje ateityje. Tačiau poroms dažnai kyla bendrų klausimų, kuriuos jos aptarinėja kol pasiekia kompromisą.

2 metų skirtumas

pora

Sveikinu poras, nors jų požiūris į gyvenimą yra labai panašus. Diskusijų metų nuomonės ne retai sutampa. Tačiau gyvenimo ritmas ir vertybės labai skiriasi.

3 metų skirtumas

pora

Suprasti artimuosius nėra lengva. Taip pat nėra lengva įveikti šį skirtumą. Galite ginčytis filosofiniais klausimais, kurie yra labai įdomūs … Tačiau poroje diskusijos baigiasi kai vienas nusileidžia. Gyvenimo ritmas yra skirtingas.

4 metų skirtumas

pora

Tinkamos poros. Partnerių pasaulio suvokimas yra toks pat nors ir iš skirtingų kampų. Šios poros yra puikiai suderinamos viena su kita.

5 metų amžiaus skirtumas

pora

Yra daug panašumų. Santykis tarp principų ir atsakomybės bei abipusė pagarba užtikrina pusiausvyrą.

6 metų skirtumas

pora

Gyvenimo požiūris ir perspektyvos skiriasi. Tai įprasta praktika. Kita vertus, žmogus gali pažinti pasaulį kitu kampu. Šis skirtumas mažiau veikia santykius nei tie, kurių skirtumas yra 3 metai.

7 metų amžiaus skirtumas

pora

Skirtingi poreikiai, skirtingas gyvenimo tempas ir pomėgiai, skiriasi atsakomybės ir laiko vertinimas.

8 metų amžiaus skirtumas

pora

Puikus bendravimo balansas. Gyvenimo ritmas yra skirtingas, nes pastebimas amžiaus skirtumas, tačiau siekiai, gyvenimo būdas ir poreikiai sutampa. Jie sudaro tvirtą porą.

9 metų amžiaus skirtumas

pora

Kontrastingos poros. Dažnai kyla nesusipratimas dėl požiūrio į gyvenimą.  Nėra vienodo požiūrio, bet jei partneriai stengiasi išlaikyti santykius, jiems pavyks.

10 metų skirtumas

pora

Gyvenimo ritmas  yra toks pat. Žvelgia į gyvenimą iš tos pačios pozicijos. Gyvenimas klojasi lengvai. Bendravimas yra lengvas, nors kyla daug nesusipratimų.

Dabar, kai jau žinote amžiaus skirtumo įtaka poros santykiams, jums bus daug lengviau sukurti ir puoselėti ilgalaikius, tvirtus ryšius.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].