Kai kurios poros būna susituokusios vos kelis mėnesius, o kitos net keliasdešimt metų.

Dauguma laimingų porų skirtumų tampa jų stiprybėmis, o likę, kaip parodo laikas, net nebūna verti nervų. Partneriai turi išmokti geriau rūpintis vieni kitais.

Santuoka reikalauja daug pastangų. Gyvenimas su mylimuoju yra nuostabi dovana. Šeima padeda mums atsigauti po žaizdų, nuosmukių.

Visi mes turime nemalonių bruožų, kurie mums patiems nepatinka. Laikui bėgant suprasite, kad dėl meilės turite kovoti.

Kai norėsite pasiduoti, užduokite sutuoktiniui svarbų klausimą – ką turėtumėte daryti, kad jis būtų laimingas ir tuo pačiu atsakykite, kas darytų jus patį laimingą.

Klausimas „Ką galiu padaryti, kad tavo diena būtų geresnė?“ turėtų būti užduodamas jūsų partneriui dažnai. 

Realiame gyvenime meilė yra ne kažko troškimas, o nuoširdus linkėjimas partneriui laimės – kartais net mūsų pačių nenaudai.

Mylėti – tai praplėsti mūsų pačių galimybes – parodyti kantrybę ir rūpinimąsi mylimo žmogaus gerove. Visa kita yra tik kvailas egoizmo spektaklis.

Tikrai ne visos poros, esančios ant skyrybų slenksčio, turėtų išgelbėti savo santuoką. Kitiems daug geriau išsiskirti. Bet jei tai ne jums – pabandykite išsaugoti meilę. 

Tikime, kad rasite laimę su savo partneriu. Tik nepamirškite jo paklausti, ką galite padaryti, kad jis būtų laimingas!

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].