S.Skvernelis
ELTA nuotr.

Vilnius, gegužės 20 d. (ELTA). Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad karantinas greičiausiai bus pratęstas ir nuo birželio 1-osios.

„Nuo birželio 1 dienos, tikėtina, kad karantinas bus pratęstas. Visi palengvinimai, kurie galioja, galioja toliau. Nauji atsiras ir po dviejų savaičių, jei bus reikalinga, galbūt ir kitą savaitę bus priimti vieni ar kiti sprendimai“, – trečiadienį po Vyriausybės posėdžio sakė S. Skvernelis.

Premjero teigimu, kito teisinio režimo taikyti numatytus apribojimus nėra.

„Panašu, kad jeigu norime riboti žmonių patekimą į Lietuvos Respublikos teritoriją, kalbant apie tas valstybes, kuriose epidemiologinė situacija nėra suvaldyta arba yra aukštos rizikos šalys ir, kalbant apie tam tikros ūkinės veiklos suvaržymus, kas susiję su renginiais, prekybos centrais, kur reikės reguliuoti ir srautus, ir žmonių skaičių, ir apsaugos priemones, tai, panašu, kad kito teisinio režimo, kaip karantinas, nėra“, – teigė ministras pirmininkas.

„Tas žodis karantinas, suprantu, kad baugina, psichologiškai norisi, kad jo irgi nebūtų, bet kažkokių nepatogumų mums kels minimaliai. Tai bus orientuota į galimą ligos tolimesnį plitimą ar atskirų židinių suvaldymą“, – pridūrė jis.

Visuotinis karantinas Lietuvoje paskelbtas nuo kovo 16 dienos.

 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].