Klaidos, kurias žmonės daro norėdami savo namus padaryti patogesnius

Turbūt kiekviena namų šeimininkė nori, kad jos namai būtų jaukesni. Tačiau norai dažnai nesutampa su tikrove. Nedaugelis turi dizainerio savybių ir gali lengvai ir kvalifikuotai išdėstyti akcentus interjere. Čia pateikiamos klaidos, kurios dažniausiai pasitaiko.

1. Neteisingas akcentas

Klaidos

Būkite atsargūs bandydami atgaivinti interjerą ryškiomis patraukliomis detalėmis. Juos reikia pasirinkti, derinant prie bendro interjero stiliaus. Kartais vienas per ryškus, pigus ar gremėzdiškas paveikslas gali viską sugadinti. Jei nesate tikri, kaip šis ar tas elementas tilps į kambario struktūrą, geriau visiškai atsisakyti jo naudojimo.

2. Pigūs lizdai ir jungikliai

Žinoma, remontas yra brangus, ir visi nori bent kažką sutaupyti. Tiesiog nedarykite klaidos ir netaupykite lizdams ir jungikliams. Pigios dalys greitai sugenda, keičia spalvą, o plastikas, iš kurio jos pagamintos, gali suskilti.

3. Vienkartiniai plastikiniai indai

Klaidos

Jei įmanoma, sumažinkite plastikinių butelių ir plastikinių maišelių skaičių savo virtuvėje. Mes kalbame apie aliejaus butelius, indų ploviklį, makaronų ir kruopų pakuotes. Tokia pakuotė atrodo nepatogi ir sukuria netvarkos jausmą virtuvėje. Jei įmanoma, pakeiskite juos įsigytomis talpyklomis pagamintais iš stiklo arba storo plastiko.

4. Krištolinis šviestuvas

Krištolinis šviestuvas yra praėjusio amžiaus, ypač kai kalbama apie šiuolaikines gyvenamąsias erdves. Taigi šio produkto, pagaminto iš krištolo ar jo imitacijos, gerbėjams geriau jo atsisakyti, pirmenybę teikiant modernesniems modeliams. Renkantis šviestuvą turėtų būti atsižvelgiama į kambario dydį ir stilių. Atminkite, kad tai turėtų pabrėžti, bet ne perkrauti kambario interjero.

5. Tekstilė

Klaidos

Jei bandote taupyti tekstilės klausimu, tada geriau jų atsisakyti visiškai. Rinkdamiesi tekstilę pirmiausia remkitės kokybe. Nebrangus pledas, patalynė ir užuolaidos greitai praranda spalvą ir išvaizdą. Jie pavirs į įprastus skudurus, kurie greičiausiai nepagerins jūsų interjero.

6. Karnizas

Karnizas yra dar viena detalė, kuriai skiriame mažai reikšmės renkantis. Pigūs plastikiniai karnizai neduos jaukumo kambariui. Be to, tai gali sumažinti gerų užuolaidų išvaizdos išlaidas. Todėl, jei jūs jau nusprendėte dėl gerų užuolaidų, karnizas turėtų būti tinkamas.

7. Pigūs lipdukai

Klaidos

Taip, vinilo lipdukų pagalba galite išspręsti kai kurias problemas, pavyzdžiui, tapetų defektus ir išsikišusius laidus, tačiau toks dekoras kai kuriose erdvėse tiesiog netinkamas. Lipdukai pritraukia dėmesį, tačiau atrodo pigiai ir vaikiškai. Todėl, jei jums reikia ką nors paslėpti, perkelkite baldus arba naudokite gerus paveikslus.

8. Užtiesalai

Įprotis baldus dengti užtiesalais yra dar viena sena technika, kuri išėjo iš mados prieš daugelį metų. Anksčiau tai buvo prasminga, nes baldų apmušalai netoleravo valymo, tačiau naujos šiuolaikiškos medžiagos gali iškęsti drėgmę ir yra lengvai valomos. Jei norite naudoti pledą, rinkitės plonus, lengvus ir pūkuotus ir visiškai neuždenkite baldų su jais, tiesiog užtieskite iš vienos pusės.

9. Sudėtingas dizainas

Klaidos

Jei neturite įgūdžių kurti dizaino projektą, nedarykite klaidos ir nemėginkite savo interjere įgyvendinti sudėtingų idėjų. Jei norite kažko ypatingo, susisiekite su profesionalu, kuris sudarys jums planą ir pasakys, ką pirkti. Na, o jei dizainerio paslaugos nėra įtrauktos į jūsų išlaidų sąrašą, sustokite ties kažkuo paprastu.

10. Lentynų netvarka

Aišku, kad lentynos yra skirtos daiktams laikyti, tačiau mes neturime leisti, kad ten būtų išmėtyti bet kaip. Ypač tai taikoma atviroms lentynoms, kurios visada yra matomos ir tiesiogiai veikia kambario išvaizdą. Norėdami, kad jūsų lentynos būtų tvarkingos, laikykite savo daiktus gražiose dekoratyvinėse dėžutėse ir krepšeliuose. Geriau, kad jie būtų suprojektuoti tuo pačiu stiliumi.

Klaidos

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].