Sienų dekoras. Įdomios idėjos, kaip dekoruoti kambarius

Sienų dekoras gali padėti, kai norite atnaujinti namus, tačiau nenorite pradėti remonto. Tai greitas ir nebrangus būdas atsinaujinti!

SUAPVALINKITE REZULTATĄ

Erdvinės geometrijos eksperimentai yra įdomūs. Galite pakeisti erdvę nesiimdami statybos darbų. Apskritimai ant sienos ir durų visiškai pakeitė kambarį. Tam interjero autoriui reikėjo kelių skardinių dažų ir žinių apie vieną paprastą taisyklę: tamsios spalvos akimis suvokiamos kaip atokesnės, o šviesios atrodo arčiau.

dekoras

KONTŪRAS

Kontūrai gali padaryti išraiškingas ne tik akis, bet ir … sienas. Dekoratoriai šimtmetį iš eilės naudoja šį paprastą, bet „galingą“ triuką. Architektūrinių elementų, kampų, briaunų, durų rėmų, grindjuosčių kontūrai suteikia kambariui panašumo į viso dydžio nubraižytą architektūrinį eskizą, padaro jį grafiškesnį, ryškesnį ir įsimenamiausią. Be sienų, toks pat dekoras gali pertvarkyti ir atskirus interjero daiktus: pultus , stalus, lempas.

PIEŠIMO PAMOKOS

Jei norite papuošti sienas piešiniais, bet gamta jums nebuvo suteikusi monumentaliojo dailininko dovanos, naudokite trafaretus (juos galima užsisakyti bet kurioje įmonėje, užsiimančioje didelio formato spausdinimu). Tik atsiminkite, kad dideli piešiniai ir ryškios spalvos geriausiai atrodo gerai apšviestuose kambariuose.

dekoras

PERĖJIMAS

Gradiento dažymas, kitaip tariant, sklandus perėjimas tarp dviejų ar daugiau spalvų, yra madinga dizaino technika. Naudodamiesi juo galite ne tik sukurti įdomų interjero įvaizdį, bet ir žaisti su vizualiu kambario proporcijų suvokimu. Norėdami, kad kambarys atrodytų aukštesnis, žemiau rinkitės ryškius atspalvius, kad artėdami prie lubų jie būtų skaidresni.

ŠVIESOS

Idėja aistringiems istorijos mėgėjams. Dažykite sienų fragmentus, naudodami specialius fosforescuojančius dažus. Tokia danga kaupia šviesą, o tamsoje pradeda ją skleisti spindesio pavidalu. Norėdami, kad gautos meno drobės atrodytų baigtinai, įrėminkite jas liejiniu.

dekoras

TARP PRAEITIES IR ATEITIES

Jei klasikinis interjeras jums atrodo pernelyg nuobodus, neskubėkite numušti dekoratyvinių ir tinkuotų formų iš sienų. Mes siūlome lengvesnį ir, svarbiausia, veiksmingą būdą „atjauninti“ interjerą – dažyti kambarį pilka spalva, o tai aktualu visada. Ryškios įvairiaspalvės juostelės, pritaikytos ant neutralaus fono, padės išvengti monotonijos.

ŽAIDIMAI NE VAIKAMS

Vaikai mėgsta žaisti, piešti ir linksmintis. Šiuo atžvilgiu jie panašūs į dekoratorius. Net su paprastais dalykais galite pažaisti, pavyzdžiui, vietoj galvūgalio pieškite ant sienos kontrastingos spalvos stačiakampį ir tuo pačiu sureguliuokite šiuolaikiškų sieninių laikrodžių siluetą. Sutikite, jie atrodo daug linksmesni.

dekoras

VISI PRIE SIENOS!

Kada jūs sužinotumėte iš kokių šiukšlių … kartais kuriami modernaus dizaino objektai. Atvirukai, saldainių popierėliai, herbariumai ir net vabzdžiai – visa tai yra puiki sienų apdaila. Vienas „bet“ – tam gali prireikti metų, kol sukaupsite ir, svarbiausia, pasverti, ar bus noras baigti darbą. Norėdami sutaupyti jūsų laiko ir energijos, dizaineriai išleido paruoštus tapetus, kurie imituoja aukščiau esančių objektų, pritvirtintų prie sienos, koliažą su juostelėmis, sagutėmis ir kaiščiais.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].