Patyrę psichologai teigia, kad šeimyninės laimės receptas gana paprastas. Tai abipusė pagarba ir nuolatinis bendras darbas kuriant bendrą šeimos vienetą. Geri partneriai santuokiniame gyvenime beveik viską daro kartu. Tačiau tradicinė senolių  išmintis sako, kad yra dalykų, kurių vyras ir žmona neturėtų daryti drauge! O štai ką apie tai sako šeimyniniai prietarai.

REKLAMA

Šeimos laimės receptas: ko vyras ir žmona jokiu būdu neturėtų daryti kartu!

Neištikimybės prietarai

REKLAMA

Mūsų protėviai nedviprasmiškai teigė, kad labai pageidautina, jog sutuoktiniai praleistų naktį vienoje lovoje. Tačiau geriau miegamajame nekabinti veidrodžio! Nėra gerai, jei lova yra priešais patį veidrodį. Tai iš tiesų gali sugundyti kitą žmogų pasileisti slidžiu neištikimybės keliu.

REKLAMA

Sužadėtuvių žiedo praradimas taip pat buvo neištikimybės ženklas. Jei žiedą prarasdavo vyras, tai buvo žmonos neištikimybės požymis, ir atvirkščiai. O jei sužadėtuvių žiedas yra, bet jūs vis tiek įtarinėjate savo sutuoktinį nuodėmėmis, viena akimi pažvelkite į jo žiedą. Jei jūsų mylimasis ar mylimoji apgaudinėja, tą pačią naktį sapne pamatysite jo naują žmogų!

REKLAMA

Ligų ir kivirčų prietarai

Valgyti prie pietų stalo vienu šaukštu sutuoktiniams nerekomenduojama. Taip pat nepatartina rankų šluostytis tuo pačiu rankšluosčiu. Tai pritrauks neigiamą energiją ir anksčiau ar vėliau sukels nuolatinius kivirčus. Taip pat draudžiama žmonai rytais perlipti per miegantį vyrą. Pasak prietarų, taip vyras gali užsitraukti iš karto septynias nelaimes!

REKLAMA

Vyras ir žmona neturėtų palikti namuose besimėtančių daiktų ar gyventi kūrybinėje netvarkoje. Pasak prietarų, tai pritraukia piktąsias dvasias. Tvarka, ramybė ir tyla, priešingai, šeimos lizdą padaro nematomą nežemiškų būtybių akims.

REKLAMA

Laimės ir nelaimės prietarai

REKLAMA

Ilgą laiką gamindama maistą su ta pačia riebaluota prijuoste žmona gali priversti savo vyrą pasiduoti žaliai gyvatei. Sunku įsivaizduoti, kodėl mūsų protėviai tokį sąryšį išskyrė kaip atskirą įspėjimą! Tačiau jie turėjo tam turėti labai rimtą priežastį.

Tikrasis ir svarbiausias prietarų ženklas daugumai šeimų yra labai paprastas. Apie tai, kas vyksta jūsų namuose, nepažįstamiems žmonėms galima papasakoti tik tada, kai yra tikrai blogai ir jums reikia pagalbos. Priešingu atveju geriau nesigirti savo draugėms savo auksiniu vyru. Šeimos sėkmės receptas aiškus: laimė mėgsta tylą!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].