Rugpjūčio 27 yra stebuklų diena. Šiandien pildysis visi norai!

Visi norime, kad mūsų norai ir svajonės išsipildytų. Todėl taip nekantriai laukiame Naujųjų metų ar savo gimtadienio. Būtent šiomis dienomis siekiame savo didžiausių norų išsipildymo, atliekame ritualus, kurie pagreitina jų įgyvendinimą.

O ar žinojote, kad kiekvieną mėnesį yra stebuklinga diena, kuri taip pat turi didelę galią visiems nuostabiems linkėjimams. Tai kiekvieno mėnesio 27 diena.

Kodėl šis skaičius laikomas stebuklingu?

Numerologijos požiūriu skaičius 2 simbolizuoja broliją, atsidavusią draugystę, laimingą ir vaisingą partnerystę. Du yra tada, kai nesate vienas, o su jumis yra patikimas ir mylimas žmogus.

Skaičius 7 yra angeliškas skaičius. Jis simbolizuoja aukštesnių jėgų ir magijos pagalbą. Todėl skaičius 27 sujungia žmonių ir magijos, materialių ir dvasinį pasaulius.

Daugelis ezoterikų rekomenduoja šią dieną garsiai pasakyti skaičių 27 ir tai darant įsivaizduoti savo norą. Kiti pataria suskaičiuoti nuo 1 iki 27 ir palinkėti sau svajonės išsipildymo. Gausite atsakymą į jums rūpimą klausimą, jei atsiversite 27 knygos puslapį ir perskaitysite 27 eilutę. Ten bus užuomina apie jūsų problemos sprendimą.

Nepraleiskite progos prisišaukti savo norų išsipildymą!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].