Miegamoji padėtis taip pat gali būti viena iš priežasčių, kodėl kenčiate pilvo, kaklo ar nugaros skausmus.

Jūs net negalite atspėti, kad sąnarių ar veido odos problemų priežastis yra poza miego metu.

Čia pateikiamos 8 dažniausios miego pozos ir jų poveikis kūnui.

Ant nugaros, rankos žemyn.

Tai sveikiausia miegojimo poza. Ši pozicija padės atsikratyti kaklo skausmo. Bet jei jūs knarkiate, ši poza tik pagilins problemą.

Ant nugaros, rankos aukštyn.

Tai žvaigždės padėtis, kuri puikiai tinka atpalaiduoti nugarą. Ši miego padėtis ne tik padeda gydyti kaklo skausmą, bet ir neleidžia atsirasti veido raukšlėms.

Embriono poza.

Tai viena blogiausių pozų miegant, nes ji lemia kaklo ir stuburo problemas. Tai taip pat apsunkina kvėpavimą.

Ant pilvo.

Tokia poza pagerina virškinimą. Tačiau būkite atsargūs dėl galvos padėties, kad nesukeltumėte papildomos įtampos ant kaklo.

Ant šono, su rankomis šalia liemens.

Miegant šioje padėtyje kraujo pratekėjimas tampa ribotas dėl nervų spaudimo. Tai gali sukelti kaklo ir pečių skausmą.

Ant šono, bet rankos yra išilgai kūno.

Ši miego padėtis yra gera žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros ir kaklo skausmų. Ši laikysena gali išspręsti apnėjos problemą. Bet tai gali padidinti raukšles.

Ant šono.

Jei miegate ant dešinio šono, tai gali sukelti širdies problemų; jei jūs miegate kairėje pusėje- tai sukuria papildomą naštą vidaus organams, tokiems kaip skrandis, plaučiai ir kepenys.

Su pagalve.

Nesvarbu, kokioje padėtyje miegosite, bet ant pagalvės, patirsite mažiau skausmo. Jei miegate ant nugaros, padėkite pagalvę po stuburu, o jei ant pilvo – padėkite po klubu.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].