Kaip išvalyti energiją namuose naudojant vandenį?

Šį ritualą galite kartoti kas mėnesį. Astrologai visada kartoja, kad vanduo yra unikalus ir net magiškas atributas, kuriame kažkada atsirado gyvybė. Net mokslininkai pripažįsta faktą, kad vanduo geba priimti ir perduoti įvairią informaciją, išgydo kai kurias traumas ir tiesiog teigiamai veikia žmogų. Siūlome namuose esamą energiją taip pat išvalyti naudojant vandenį.

Norint atlikti astrologų siūlomą ritualą, reikalingas stiklinis indas. Į jį pripilkite vandens, po to padėkite šį indą ant palangės taip, kad ant vandens kristų Saulės spinduliai ar Mėnulio šviesa, jei ceremonija atliekama naktį. Indas su vandeniu ant palangės turi stovėti kelias valandas.

Po to vandens indą reikia perkelti į kitą kambarį, kuriame norite išvalyti negatyvą. Tuo pačiu metu jums pačiam reikia stovėti virš vandens indo, sulenkti rankas ir sukalbėti maldą, kurioje turėtumėte paprašyti išvalyti energiją, pagerinti visų šeimos narių sveikatą, suteikti jiems gerą miegą ir gerą savijautą. Tada paimkite šakelę ar šluotą, kurios pagalba vandeniu apibarstykite kiekvieną kambario kampą. Ceremoniją pakartokite visuose kambariuose.

Pasibaigus ritualui, vandenį iš indo pilkite į kanalizaciją arba nusiprauskite po dušu. Antrasis variantas taip pat padės nuplauti visą neigiamą energiją. Šį ritualą galite kartoti kas mėnesį. Bus ypač gerai, jei atliksite jį ne tik dieną, bet ir naktį.

energiją

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].